GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdjęcia 400*400

03.02.2007
12:30
smile
[1]

_Xardas [ Pretorianin ]

Zdjęcia 400*400

Gdzie moge znajść zdjęcia samochodów w rozdzielczości 400 * 400 lub większej byle były kwadratowe?

03.02.2007
12:31
[2]

Jeckyl [ Rekrut ]

03.02.2007
12:33
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Albo ściągnąć dowolne obrazki samochodów i użyć funkcji Crop/Kadruj w Photoshopie ustalając szerokość i wysokość na 400 px

03.02.2007
12:34
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Albo drukować i wycinać nożyczkami ustalając w ten sposób szerokość i wysokość na 400 px

03.02.2007
12:35
[5]

_Xardas [ Pretorianin ]

Dzięki Wam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.