GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aaa!! Internecie Explorer, draniu!one

03.02.2007
12:08
smile
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Aaa!! Internecie Explorer, draniu!one

Kurde blaszka! To mnie zaczyna wkurzać, prosta sprawa: Jest link który dostaje na gadu: - Klikam na niego i co? Otwiera mi się IE! Aaa! Mam ustawione żeby FireFox był przeglądarką internetową standardową! Ale włącza się IE! Jak zrobić, aby włączało się w FF?

03.02.2007
12:10
[2]

MientusPL [ Pretorianin ]

usuń IE. Bynajmniej ja jakoś to zrobiłem. No może nie usunąłem ale wyłączyłem jego działanie, usunąłem 1 plik autorunowy i jakoś działa ( tylko że jak chce IE to są błędy :))

Mam operę.

03.02.2007
12:13
[3]

wysia [ Generaďż˝ ]

To nie wina IE tylko badziewnego GG. Uzywaj normalnego komunikatora.

03.02.2007
12:14
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Używam konnekta :) Ale to to samo!! Aaa!

Kaj się usuwa IE?

03.02.2007
12:16
[5]

GeForce [ Konsul ]

Panel Sterowania--->Dodaj/Usuń---->zakładka po lewej Dodaj/Usuń składniki Windows

03.02.2007
12:16
[6]

polak111 [ T42 ]

Ja mam FF 2 i mi się linki otwierają w FF :)

03.02.2007
12:18
smile
[7]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

To nie wina IE tylko badziewnego GG. Uzywaj normalnego komunikatora.

Używam konnekta :)


Pwned
<<<

U mnie wystarczyło ustawić przeglądarkę na domyślną... Zarówno Firefox jak i Opera robił to domyślnie, teraz musisz pogrzebać.

...



:)

03.02.2007
12:20
smile
[8]

wysia [ Generaďż˝ ]

Jan Maria Rakieta --> W pierwszym poscie napisal, ze uzywa gadu..

03.02.2007
12:21
smile
[9]

misztel [ +0,10gr! ]

To była zmyłka.

Wysia sztama!

Haha zrobiłem! Good Bay mader fader!

03.02.2007
12:26
smile
[10]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

wysia, co nie znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo to czym otwierane są linki GG/Konnekta/Mirandy i innych nigdy nie było uwarunkowane tym jakiego komunikatora się używa a tym jaka przeglądarka jest uznawana przez OS za domyślną...

03.02.2007
13:07
[11]

wysia [ Generaďż˝ ]

JMR --> Otoz dowiedz sie, skoro wyraznie nie wiesz, ze otwieranie linkow zawsze w IE bylo znanym problemem w starszych wersjach GG - 'iexplore.exe' bylo wpisane na sztywno w programie, i babol ten byl w gg przez dlugi czas. Ustawienia domyslnej przegladarki nic nie zmienialy. Nie wiem czy w nowych wersjach jest tak nadal, podejrzewam, ze nie, ale nie interesuje mnie to zbytnio, jako ze GG nie uzywam.
Wiec jednak to ty nie masz pojecia o czym piszesz.

03.02.2007
13:20
[12]

misztel [ +0,10gr! ]

Wysia ma rację, chciałbym poprawić tutaj w pewnej sprawie, otóż, abyśmy używali pełnych nazw. 'Otoz dowiedz sie, skoro wyraznie nie wiesz, ze otwieranie linkow zawsze w Internet Explorerze bylo znanym problemem w starszych wersjach Gadu-Gadu - 'iexplore.exe' bylo wpisane na sztywno w programie, i babol ten byl w gg przez dlugi czas. Ustawienia domyslnej przegladarki nic nie zmienialy. Nie wiem czy w nowych wersjach jest tak nadal, podejrzewam, ze nie, ale nie interesuje mnie to zbytnio, jako ze Gadu - Gadu nie uzywam.
Wiec jednak to ty nie masz pojecia o czym piszesz.'

03.02.2007
13:24
[13]

halski88 [ Pan Prezes ]

u mnie na konnekcie działa w FF kazdy link. Jakiś błąd z konfiguracją u Ciebie musi być.

03.02.2007
13:26
smile
[14]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

K'woli uzywania pelnych nazw poprawie: 'Otoz dowiedz sie, skoro wyraznie nie wiesz, ze otwieranie linkow zawsze w Internet Explorerze bylo znanym problemem w starszych wersjach Gadu-Gadu - 'iexplore.exe' bylo wpisane na sztywno w programie, i babol ten byl w Gadu - Gadu przez dlugi czas. Ustawienia domyslnej przegladarki nic nie zmienialy. Nie wiem czy w nowych wersjach jest tak nadal, podejrzewam, ze nie, ale nie interesuje mnie to zbytnio, jako ze Gadu - Gadu nie uzywam.
Wiec jednak to ty nie masz pojecia o czym piszesz.'

03.02.2007
13:26
smile
[15]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ciekawa sprawa, ja mam nowy tlen i tez mi sie linki otwieraja w IE, a domyslna przegladarka to FF 2

03.02.2007
13:35
smile
[16]

misztel [ +0,10gr! ]

Ja sobie poradziłem tak: usunąłem IE a później w FF dałem żeby był statsonową przeglądarką! I hula.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.