GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

na poprawe humoru - tuning :D

03.02.2007
11:45
smile
[1]

focal [ Pretorianin ]

na poprawe humoru - tuning :D

komentarz jest zbędny :D

03.02.2007
11:46
smile
[2]

Yorqus [ Centurion ]

No co ? każdy chce mieć fure :)

03.02.2007
11:49
[3]

Arczens [ Legend ]

Ja nie umiem czegos otworzyc, czy to jest jedno zdjecie ?

03.02.2007
11:53
smile
[4]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Dobre. A poza tym:

>>>

03.02.2007
11:53
[5]

wysia [ Generaďż˝ ]

Taa, to jest jedno zdjecie.

03.02.2007
11:54
smile
[6]

eLJot [ Listonosz ]

Na żywo widuję lepsze :)
Np. różowy(!) maluch ze spojlerem z samolotu chyba ;)

Prawie jak mercedes --->

03.02.2007
12:00
smile
[7]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

acha

03.02.2007
12:00
[8]

Arczens [ Legend ]

Ubaw po pachy, usmialismy sie.

03.02.2007
12:03
smile
[9]

Yorqus [ Centurion ]

E tam, narzekacie, ten od eLJota jest całkiem niezły :D

03.02.2007
12:13
[10]

gladius [ Subaru addict ]

ten jest niezły, BTW dzisiaj o 4 rano Calibra Team złożona z 4 drechów wracających z wsiowej dyskoteki walnęła na prostej w ekran dzwiękochłonny. Dwóch drechów sztywnych na miejscu, dwóch może przeżyje, a może nie.

03.02.2007
12:18
smile
[11]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Jak widzę te remizowozy, to zawsze przypomina mi się filmik:


Biemdabliu bojs!!!!!!!111~

04.02.2007
03:37
smile
[12]

MR.MANIAK [ Senator ]

Nooooo takim cudeńkiem to się dopiero można wozić po mieście

04.02.2007
12:01
smile
[13]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

kto by niechciał mieć samochodu

04.02.2007
12:20
[14]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Gladius komentarz zostaw dla siebie, bo nie na miejscu. Widziałeś to, że możesz tak gadać?

04.02.2007
12:29
smile
[15]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ach, wczoraj jakie Punto widzialem. Nie mialem czym zdjecia zrobic. Spoiler oczywiscie na 30cm, 2 rury wydechowe, plastiki po bokach. Styl Batmana, tylko jednak auta pomylil.
Ale to jeszcze nic, kilka dni temu spotkalem Peugeota 206. Najpierw uslyszalem glosne brrrrrum tego czegos, a reszta opisu to cos jak w tym Puncie, tylko rura wydechowa o wiekszej srednicy, ale zaoszczedzil, gdyz mial tylko jedna. Nie rozumiem jak ludzie nie wstydza sie robic z samochodow takich burczacych dresowozow.

04.02.2007
12:39
[16]

gladius [ Subaru addict ]

NewGravedigger - wystarczy skojarzyć fakty - Calibra, wiek dresiarzy, pora wypadku. Dobrze, że te gnoje załatwiły się same, a nie wjechały w kogoś.

04.02.2007
12:42
[17]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.