
focal [ Pretorianin ]
na poprawe humoru - tuning :D
komentarz jest zbędny :D

Yorqus [ Centurion ]
No co ? każdy chce mieć fure :)
Arczens [ Legend ]
Ja nie umiem czegos otworzyc, czy to jest jedno zdjecie ?

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Dobre. A poza tym:
>>>
wysia [ Generaďż˝ ]
Taa, to jest jedno zdjecie.

eLJot [ Listonosz ]
Na żywo widuję lepsze :)
Np. różowy(!) maluch ze spojlerem z samolotu chyba ;)
Prawie jak mercedes --->

Andre770 [ Koniokwiciur ]
acha
Arczens [ Legend ]
Ubaw po pachy, usmialismy sie.

Yorqus [ Centurion ]
E tam, narzekacie, ten od eLJota jest całkiem niezły :D
gladius [ Subaru addict ]
ten jest niezły, BTW dzisiaj o 4 rano Calibra Team złożona z 4 drechów wracających z wsiowej dyskoteki walnęła na prostej w ekran dzwiękochłonny. Dwóch drechów sztywnych na miejscu, dwóch może przeżyje, a może nie.

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Jak widzę te remizowozy, to zawsze przypomina mi się filmik:
Biemdabliu bojs!!!!!!!111~

MR.MANIAK [ Senator ]
Nooooo takim cudeńkiem to się dopiero można wozić po mieście

Bekam_xD [ Pretorianin ]
kto by niechciał mieć samochodu
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Gladius komentarz zostaw dla siebie, bo nie na miejscu. Widziałeś to, że możesz tak gadać?

Artur20 [ Generaďż˝ ]
Ach, wczoraj jakie Punto widzialem. Nie mialem czym zdjecia zrobic. Spoiler oczywiscie na 30cm, 2 rury wydechowe, plastiki po bokach. Styl Batmana, tylko jednak auta pomylil.
Ale to jeszcze nic, kilka dni temu spotkalem Peugeota 206. Najpierw uslyszalem glosne brrrrrum tego czegos, a reszta opisu to cos jak w tym Puncie, tylko rura wydechowa o wiekszej srednicy, ale zaoszczedzil, gdyz mial tylko jedna. Nie rozumiem jak ludzie nie wstydza sie robic z samochodow takich burczacych dresowozow.
gladius [ Subaru addict ]
NewGravedigger - wystarczy skojarzyć fakty - Calibra, wiek dresiarzy, pora wypadku. Dobrze, że te gnoje załatwiły się same, a nie wjechały w kogoś.
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
>