Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Zabaw się w drogowca!
Naprawdę niezła zabawa :)

Immortal_Daemon [ Konsul ]
nawet fajne ale po kilku planszach robi sie nudne

Garbizaur [ Legend ]
Smiechowe

mirencjum [ operator kursora ]
Nie ma do tego solucji?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Nudy panie! Nudy! :)

eLJot [ Listonosz ]
<---- Nie ma do tego solucji?
Rzeczywiście nudne po chwili :(
Garbizaur [ Legend ]
ale chociaż troszkę zabawy jest... :-]
kasztaneczuszek [ Legend ]
nuda :P
bonio@Jr [ Pretorianin ]
Nawet niezłe, ale po chwili już zaczyna nudzić :(
MR.MANIAK [ Senator ]
Za szybko się nudzi
Łyczek [ Legend ]
Po 4 rundzie już mi się nie chciało w to grać...
Ruinort [ Jónior ]
no nawet nawet tylko ze sie szybko mi sie znudzila