GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tribes z CDA-misja z generatorem?

03.02.2007
11:30
smile
[1]

Deton [ Konsul ]

Tribes z CDA-misja z generatorem?

Więc tak w ostatnim CDA była gra Tribes, jestem w misji Daniel-przeszłość-ratunek jestem w budynku gdzie sa zakładnicy, mam rozwalic generator. Wchodze do tego pomieszczenia, krótka walka i rozwalam generator. Daniel sobie mysli dlaczego księzniczka tu przylecial i chce uwolinic zakładników i czy to nie jest jakas gra. Ok i co dalej? Drzwi przez które wszedłem-zamknięte, drzwi po lewej (jedyne jakie znalazłem)-zamknięte. Na mapce rzadnych punktów, nic, co teraz mam zrobic?!

03.02.2007
11:33
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Wyjście jest gdzieś pod wodą.

03.02.2007
11:57
[3]

Deton [ Konsul ]

Dzięki, juz znalazłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.