
jackhammer777 [ Dark Lord ]
Vista Inspirat czy Tranformation Pack??
Mam pytanie, ktora nakladka na XP jest lepsza (chodzi mi o wyglad, czy zawiera interfejs aero itp. itd.) Inspirta czy Tranformation Pack??
Z gory dzieki za opdowiedz!! :)

blackfield [ Konsul ]
Transformation Pack
ladniejsza, bardziej dopracowana i ma wiecej bajerow, ale tak naprawde obie nie umywaja sie do prawdziwej Visty
yazz_aka_maish [ Legend ]
Macie jakieś screeny Transformation Pack? Bo mam VI i jest dla mnie lepsza, jeśli TP to to o czym myślę...