GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vista Inspirat czy Tranformation Pack??

03.02.2007
11:20
smile
[1]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Vista Inspirat czy Tranformation Pack??

Mam pytanie, ktora nakladka na XP jest lepsza (chodzi mi o wyglad, czy zawiera interfejs aero itp. itd.) Inspirta czy Tranformation Pack??

Z gory dzieki za opdowiedz!! :)

03.02.2007
11:24
smile
[2]

blackfield [ Konsul ]

Transformation Pack
ladniejsza, bardziej dopracowana i ma wiecej bajerow, ale tak naprawde obie nie umywaja sie do prawdziwej Visty

03.02.2007
11:38
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Macie jakieś screeny Transformation Pack? Bo mam VI i jest dla mnie lepsza, jeśli TP to to o czym myślę...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.