
DeLordeyan [ The Edge ]
Czy ktoś tu się zna na modelarstwie?
Siostrzeniec ma urodziny i chciałbym mu kupić jakąś lokomotywę albo wagoniki. A że zupełnie się na tym nie znam, prosiłbym o udzielenie kilku odpowiedzi:
1. Czy tory mają różne szerokości? Chodzi o to, żeby dopasować lokomotywę, żeby po tym jeździła. :)
2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy? Te pierwsze z Google mają raptem kilka modeli.
3. Jakiej firmy modele polecacie?
W każdym razie będę wdzięczny za wszelkie info. :)
Parowóz zabawkowy bez tendra serii Hobby
Co to jest ten 'tendr'? :P
ZŻ--> Allegro nie jest sklepem, a ja nie mam czasu na załatwianie spraw ze sprzedającymi. :)

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy?
[3]
Kam-El --->
Kam-El [ Generation X ]
przepraszam za offtopic
korzystając z wątku DeLordeyan'a chciałbym abyście podrzucili mi jakiś pomysł na zrobienie jakiegoś obiektu z zapałek ... konkretnie chodzi mi po głowie od kilku dni pomysł aby zrobić sobie takie coś ale nie mogę wymyślić nic sensownego ... jakieś sugestie ?
DeLordeyan [ The Edge ]
Pamiętam, że kiedyś był link do zrobienia takiej ładnej kostki z zapałek.

mycha921 [ Potępiony ]
[4]
DeLordeyan >>>1sek z gooooogle
Yaca Killer [ Regent ]
ad1: Rozmiary są trzy HO (najbardziej popularny i największy), TT i N (najmniejszy)
ad2: Sklep:
ad3: Za czasów mojego dzieciństwa bardzo popularna była marka PIKO (pewnie dlatego, że były produkowane w sąsiednim DDR). Za popularnością szła też bardzo dobra jakość. Jak wyglada to w tej chwili, niestety nie mam pojęcia.
Tender -

Kam-El [ Generation X ]
Zielona Żabka ---> całkiem, całkiem .... zaraz zaczne próbować, ale chodziło mi konkretnie o jakąś budowle typu jakis domek, zamek albo cuś ...
Yaca Killer [ Regent ]
P.S.
Gdybyś zdecydował się na zakup w tym sklepie, to bardzo proszę o wpisanie numeru 241114 w trakcie składania zamówienia. Dla Ciebie to żadna różnica, a ja dostane rabat przy następnym zakupie :)
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Yaca Killer ---> ja tez sobie przypominam te kolejki PIKO ... lampki w zemaforach ... zwrotnice.
Jak mialem 4 lata to dostalem kolejke firmy "Mechano". Mialem z tym swietna zabawe. Niestety ten model ktory ja posiadam prawdopodobnie juz nie jest w produkcji. Znalazlem tu inny:
fotodiana1 [ Chor��y ]
2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy?
[3]
Kam-El --->