GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś tu się zna na modelarstwie?

03.02.2007
10:47
smile
[1]

DeLordeyan [ The Edge ]

Czy ktoś tu się zna na modelarstwie?

Siostrzeniec ma urodziny i chciałbym mu kupić jakąś lokomotywę albo wagoniki. A że zupełnie się na tym nie znam, prosiłbym o udzielenie kilku odpowiedzi:
1. Czy tory mają różne szerokości? Chodzi o to, żeby dopasować lokomotywę, żeby po tym jeździła. :)
2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy? Te pierwsze z Google mają raptem kilka modeli.
3. Jakiej firmy modele polecacie?

W każdym razie będę wdzięczny za wszelkie info. :)

Parowóz zabawkowy bez tendra serii Hobby


Co to jest ten 'tendr'? :P

ZŻ--> Allegro nie jest sklepem, a ja nie mam czasu na załatwianie spraw ze sprzedającymi. :)

03.02.2007
10:51
smile
[2]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy?




[3]
Kam-El --->

03.02.2007
10:53
[3]

Kam-El [ Generation X ]

przepraszam za offtopic

korzystając z wątku DeLordeyan'a chciałbym abyście podrzucili mi jakiś pomysł na zrobienie jakiegoś obiektu z zapałek ... konkretnie chodzi mi po głowie od kilku dni pomysł aby zrobić sobie takie coś ale nie mogę wymyślić nic sensownego ... jakieś sugestie ?

03.02.2007
10:55
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

Pamiętam, że kiedyś był link do zrobienia takiej ładnej kostki z zapałek.

03.02.2007
10:58
smile
[5]

mycha921 [ Potępiony ]


[4]
DeLordeyan >>>1sek z gooooogle

03.02.2007
11:00
[6]

Yaca Killer [ Regent ]

ad1: Rozmiary są trzy HO (najbardziej popularny i największy), TT i N (najmniejszy)

ad2: Sklep:

ad3: Za czasów mojego dzieciństwa bardzo popularna była marka PIKO (pewnie dlatego, że były produkowane w sąsiednim DDR). Za popularnością szła też bardzo dobra jakość. Jak wyglada to w tej chwili, niestety nie mam pojęcia.

Tender -

03.02.2007
11:08
smile
[7]

Kam-El [ Generation X ]

Zielona Żabka ---> całkiem, całkiem .... zaraz zaczne próbować, ale chodziło mi konkretnie o jakąś budowle typu jakis domek, zamek albo cuś ...

03.02.2007
11:09
[8]

Yaca Killer [ Regent ]

P.S.

Gdybyś zdecydował się na zakup w tym sklepie, to bardzo proszę o wpisanie numeru 241114 w trakcie składania zamówienia. Dla Ciebie to żadna różnica, a ja dostane rabat przy następnym zakupie :)

03.02.2007
11:25
[9]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Yaca Killer ---> ja tez sobie przypominam te kolejki PIKO ... lampki w zemaforach ... zwrotnice.

Jak mialem 4 lata to dostalem kolejke firmy "Mechano". Mialem z tym swietna zabawe. Niestety ten model ktory ja posiadam prawdopodobnie juz nie jest w produkcji. Znalazlem tu inny:

03.02.2007
12:26
[10]

fotodiana1 [ Chor��y ]

2. Jakie sklepy mają duży wybór tego typu rzeczy?




[3]
Kam-El --->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.