GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cubase SX3

03.02.2007
10:14
smile
[1]

Mikur [ Konsul ]

Cubase SX3

Witam,

mam pytanko: czy program Cubase SX3 ma automatyczne ustawienia co do sprzętu, karty dź, itp?
Może ktoś wie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.