halohalohalo [ Konsul ]
Nie będą płacić za odtwarzanie muzyki w zakładach
według mnie zmiany mogą być.Ja i tak zawsze swoją muzyke przynosze

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
To było płatne?! o_O
gladius [ Subaru addict ]
No i proszę, nie spodziewałem się po tych baranach z pisuaru sensownych pomysłów, a jednak... Niestety, saldo mają i tak zdecydowanie ujemne.