GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poczta Polska - wysyłka/papiery

03.02.2007
09:32
[1]

focal [ Pretorianin ]

Poczta Polska - wysyłka/papiery

mianowicie musze wysłać paczke, i teraz mam imie i nazwisko, skr poczt 5, 90-123 Łódź 53 - co wpisać w pole Poczta na adresie pomocniczym ? skr poczt czy Łódź 53 ?

03.02.2007
09:36
[2]

koobon [ Pretorianin ]

Po pierwsze, nie zaczyna się zdania od "mianowicie". Po drugie, pani (pan) w okienku są od tego żeby Ci pomóc.

03.02.2007
09:38
smile
[3]

focal [ Pretorianin ]

jesli mylisz że te grube baby z poczty są od pomagania to chyba na poczcie nie byłeś, łaskie robią że ci paczke wyślą

03.02.2007
09:42
[4]

koobon [ Pretorianin ]

Przykro mi, że masz złe doświadczenia. Ostatnio dużo wysyłałem (z Poczty Głównej w Wawie), i panie były bardzo pomocne. Inna sprawa, że ja też zawsze staram się być grzeczny. Zwykłe "dzień dobry", "proszę", "przepraszam" i "dziękuję" rozwiązuje wszystkie problemy.

03.02.2007
09:44
[5]

Iceman_87th [ Senator ]

focal--> jak dajesz sie wyd***** pani w okienku to juz twoja sprawa. Raz mialem starcie na poczcie i skoncylo sie u kierownika. Pani zrozumiala na czym polega jej praca i jaki ma miec stosunek do klienta. A tak poza tym obecnie na mojej poczcie pracuja fajne dupy - nawet na piwko chodzimy :)

co do pytania to nie przywiazuj zbytnio wagi do tego co ma byc gdzie napisane. Wazne zeby adresy byly cale i czytelne.

03.02.2007
09:49
smile
[6]

focal [ Pretorianin ]

qrde teraz to już zupełnie nie wiem, mam na przekzie pole ulica/nr domu i czy tu wpisać Łódź XX czy to wpisac w pole Poczta

03.02.2007
09:51
[7]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

w polu poczta wpisujesz Łódź 53

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.