
Imix [ SG-1 ]
Walka Tomasza Adamka
Siema,
co jest z walka Adamka z Dawsonem?
byla juz? jest? bedzie?
Miala byc na polsacie, patrze a tu jakies randki :/
co jest grane?

jamkgh [ YA RLY ]
za 23h sie zacznie.
Imix [ SG-1 ]
No wlasnie zczailem ze to w sobote o 3... Wszystko przez te programy internetowe... Patrzylem po 24, a myslalem, ze jeszcze piatek mamy i myslalem, ze walka w piatek, bo w tym programie sie automatycznie program na "dzis" pokazuje, a nie zobaczylem, ze to juz byl program na 3.02...
Oj jaka muka... Ide spac :D

Łyczek [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5982248&N=1