GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Walka Tomasza Adamka

03.02.2007
03:56
smile
[1]

Imix [ SG-1 ]

Walka Tomasza Adamka

Siema,
co jest z walka Adamka z Dawsonem?
byla juz? jest? bedzie?
Miala byc na polsacie, patrze a tu jakies randki :/
co jest grane?

03.02.2007
04:04
smile
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

za 23h sie zacznie.

03.02.2007
04:08
[3]

Imix [ SG-1 ]

No wlasnie zczailem ze to w sobote o 3... Wszystko przez te programy internetowe... Patrzylem po 24, a myslalem, ze jeszcze piatek mamy i myslalem, ze walka w piatek, bo w tym programie sie automatycznie program na "dzis" pokazuje, a nie zobaczylem, ze to juz byl program na 3.02...

Oj jaka muka... Ide spac :D

03.02.2007
08:05
smile
[4]

Łyczek [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5982248&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.