GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fraps--> za szybko nagrywa!

03.02.2007
00:01
smile
[1]

MientusPL [ Pretorianin ]

Fraps--> za szybko nagrywa!

Witajcie. Mam dziwaczny problem z programem fraps ( do nagrywania ujęć z gry i benchmarku komputera w fps'ach). Otóż mam standardowo ustawioną ilość fps nagrywania ( 30FPS ) i włączone nagrywanie dzwięku. No ale kiedy robię jakiekolwiekj ujęcie, z głosem czy bez to poprostu Film jest potem odtwarzany w 2x szybszym tempie a dźwięk zostaje bez zmian. I dochodzi do tego że zdąże walnąć w samochód, za za 5 sekund będzie odgłos uderzenia. Mieliście coś z tym? Mam fraps 2.81

03.02.2007
00:16
[2]

MientusPL [ Pretorianin ]

up

03.02.2007
10:36
[3]

Kaczorowy [ Konsul ]

Komputer nie wyrabia? FRAPS bardzo obciążą procesor i ze słabszymi maszynami tak właśnie może być.

03.02.2007
10:44
[4]

HENIO55 [ Konsul ]

a ja mam z kolei inny problem .. jak ustawic zeby filmiki nie wazyly po 3 giga ??

03.02.2007
10:45
[5]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Zmniejsz na 25 FPS, powinno pomoc.

03.02.2007
10:47
[6]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

MientusPL ---> Jesli masz ustawione zeby fraps nagrywal filmiki z predkoscia 30fps to jesli gra chodzi ci np. 15 klatek wtedy ow filmik bedzie chodzil 2x szybciej. Ja jak nagrywam to ustawiam ilosc fps na 15.

HENIO55 ---> Nic sie nie da zrobic, poprostu po nagraniu filmiku musisz go skompresowac opdowiednim programem (np. VirtualDub).

03.02.2007
10:49
[7]

KhRON [ Dominus Mortis ]

pamiętajcie żeby kompresować i obraz, i dźwięk... bo potem po sieci krążą "kfiatki" w stylu dźwięku zajmującego więcej niż sam obraz bo nikt nie pomyślał żeby dźwięk też skompresować (np. 30MB z 50MB filmiku to sam dźwięk, kiedy wszystko mogło mieć około 22MB)

03.02.2007
12:01
[8]

MientusPL [ Pretorianin ]

jackhammer777--> to bardzo możliwe, przeinstalowałem Frapsa od nowa i przez jakiś czas chodzi poprawnie (obraz i dźwięk są w tym samym czasie jak należy), ale wciąż muszę mieć 30fps/25fps dla utrzymania płynności. A przy nagrywaniu ilość klatek spada z 40 zwykle do 25/17 więc nie jest tak strasznie. Ale już rozumiem o co chodzi teraz. :)

03.02.2007
12:36
smile
[9]

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]

MientusPL --> podaj wymagania tego programu

03.02.2007
12:39
smile
[10]

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]



03.02.2007
16:05
[11]

MientusPL [ Pretorianin ]

w sumie wymaganiami się nigdy nie przejmowałem, ale napewno potrzebuje Bardzo silnego sprzątu żeby w pełni funkjonował.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.