GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

małe pytanko

02.02.2007
23:20
[1]

_paszczak_ [ Centurion ]

małe pytanko

co oznacza ze gra jest cooperative rpg ??

02.02.2007
23:23
[2]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Że można grać w trybie współpracy z drugim playerem i przechodzić.

03.02.2007
00:23
[3]

m1a87z [ Konsul ]

też mam małe pytanko... a jakiej gry się to Tyczy?? bo pograł bym se z kumplem w rpga jakiegos :)

03.02.2007
01:17
smile
[4]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Wiem, że Neverwinter umożliwiał taką zabawę, w 2 pewnie też tak jest

03.02.2007
09:27
smile
[5]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Guild Wars jest massive multiplayer cooperative role playing game (w skrócie mmcorpg)

03.02.2007
09:36
[6]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

Czyli że fajna gra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.