
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
PINGI NA NETI
Przeszukałem cały internet i nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na którą czeka chyba większość graczy online ;p jakie są pingi na neti ? na serwery zagraniczne i polskie ?

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Na 80% takie same jak u TP, bo korzystają z ich linii, takie trudne?
matisf [ X ]
Bobuch -> to nie tylko od lini zalezy, jeszcze przepustowosc serverow operatora sie liczy, niestety nie wiem jakie sa bo nie mam dostepu do neti...

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
zapomniałem dopisać żeby nie pieprzyć głupot że takie same bo te same kable, niech sie wypowie ktoś kto ma netie
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Jeszcze nikt nie ma Netii, usługę rozprowadzają od 30 stycznia, jest 2 lutego, modem by nawet nie zdążył dojść do klienta.

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
[5]Bobuch --> prosze cie zamknij sie i już nie wypowiadaj w tym temacie...

jamkgh [ YA RLY ]
kaczorowy mode on
Oczywiste jest to ze bredzisz
kaczorowy mode off
zanteresowany [ Pretorianin ]
takie same jak w tp bo kable należą do tp, centrale i routery brzegowe też do tp a dalej wszystko jest mafii z POLPAKu wiec pingi takie same
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
[7]jamkgh --> thx ;]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
A czemu miałbym słuchać Czitera? :]
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
[10]Bobuch --> bo dostaniesz heda zza rogu ;p

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Raczej z drugiego końca mapy. :D
Kaczorowy [ Konsul ]
zanteresowany --> takie same jak w tp bo kable należą do tp, centrale i routery brzegowe też do tp a dalej wszystko jest mafii z POLPAKu wiec pingi takie same
A kto Ci takich głupot nagadał, że te same? Nie są te same i być nie mogą, skoro Netia ma własne sewery, routery i DNSy. Polecam alt.pl.net24.