
Nikodinho21 [ Pretorianin ]
Najnowsza Płyta Snoop Dogga co sądzicie ??
wedlug mnie super plyta da sie sluchac czarny rap w najlepszym wydaniu

ronn [ moralizator ]
szacunek ludzi ulicy jest lepszy, snop dogg to pozer

BBC BB [ Leg End ]
Taaa ronn, wiesz co się liczy :D?
Babiczka [ Generaďż˝ ]
musze sobie ja sprawic :D

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
czarny rap w najlepszym wydaniu
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ja nie lubie snoop`a.z hip hop-u wole T.I.
Nikodinho21 [ Pretorianin ]
Naprawde dobra plyta up up up
Laios [ Zarzew ]
Peja jest najlepszy !
General E'qunix [ Nobody likes me ]
Mi się płyta podoba, polecam.
Mortan [ ]
Snoop dogg sie skonczył, nagrywa jakies snedzneduety z kim popadnie. To nie ten sam Snoop Dogg co kiedys. Polsuchaj sobie np kawalka 'Nuthin But A G Thang' - to jrst prawidzyw Snoop Dogg w najlepszym wydadniu + plyty Doggystyle i Doggfather
Raynor [ Big Man ]
Dokładnie, ta płyta to jedno wielkie GIE. Swoją drogą dawno już nie słyszałem dobrej płyty made in USA. Te wszystkie Game'y itp do mnie nie docierają.
Ostatnim dobrym albumem jaki słyszałem to Masta Ace" Disposable Arts" i Gangstarr "The Ownerz". Ktoś może coś polecić godnego zainteresowania?

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Ktoś może coś polecić godnego zainteresowania?
A który rok cię interesuje? Wschód czy Zachód?

Kompo [ alkopoligamista ]
Ray - > Lady Sovereign "Public Warning" ;)

Raynor [ Big Man ]
Hitman -> Preferowałbym 2000+ rok. A East czy West to w zasadzie nie ma większego znaczenia.
KmP -> Thx, jutro obadam. :)
siwCa [ Legend ]
popieram Kompa. Tyle, że jak ktoś szuka 'elo ulicznego rapu' to napewno ona nie trafi w gust.
A co do Blue Carpet, fajna płytka. Kawałki łatwe, przyjemne, dobrze wpadajją w ucho. Nie szukam niczego więcej w muzyke.

SpaceCowboy [ Jenerał ]
@Raynor
Gangstarr - Moment Of Truth
Z tymże jest to rok bodaj że 1998, nie mniej płytka jak dla mnie jest ekstra :)
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Preferowałbym 2000+ rok.
Tego się obawiałem - to nie moje lata. Poleciłbym ci masę dobrej muzyki z Kalifornii, gdybyś lubił klimaty 90-95. Są świetne grupy i raperzy, którzy zaczynali dawno temu, a wydawali swoje płyty nawet po roku 2000, ale w porównaniu do ich dawnych produkcji, te nowe są dla mnie szajsem.. Za bardzo zmieniła się ta muzyka. Na siłę nic nie będę szukał. ;)