GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najnowsza Płyta Snoop Dogga co sądzicie ??

02.02.2007
23:05
smile
[1]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

Najnowsza Płyta Snoop Dogga co sądzicie ??

wedlug mnie super plyta da sie sluchac czarny rap w najlepszym wydaniu

02.02.2007
23:06
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

szacunek ludzi ulicy jest lepszy, snop dogg to pozer

02.02.2007
23:07
smile
[3]

BBC BB [ Leg End ]

Taaa ronn, wiesz co się liczy :D?

02.02.2007
23:07
[4]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

musze sobie ja sprawic :D

02.02.2007
23:07
smile
[5]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

czarny rap w najlepszym wydaniu

02.02.2007
23:08
[6]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ja nie lubie snoop`a.z hip hop-u wole T.I.

02.02.2007
23:09
[7]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

Naprawde dobra plyta up up up

02.02.2007
23:22
[8]

Laios [ Zarzew ]

Peja jest najlepszy !

02.02.2007
23:29
[9]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Mi się płyta podoba, polecam.

02.02.2007
23:35
[10]

Mortan [ ]

Snoop dogg sie skonczył, nagrywa jakies snedzneduety z kim popadnie. To nie ten sam Snoop Dogg co kiedys. Polsuchaj sobie np kawalka 'Nuthin But A G Thang' - to jrst prawidzyw Snoop Dogg w najlepszym wydadniu + plyty Doggystyle i Doggfather

02.02.2007
23:53
[11]

Raynor [ Big Man ]

Dokładnie, ta płyta to jedno wielkie GIE. Swoją drogą dawno już nie słyszałem dobrej płyty made in USA. Te wszystkie Game'y itp do mnie nie docierają.

Ostatnim dobrym albumem jaki słyszałem to Masta Ace" Disposable Arts" i Gangstarr "The Ownerz". Ktoś może coś polecić godnego zainteresowania?

02.02.2007
23:54
smile
[12]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Ktoś może coś polecić godnego zainteresowania?

A który rok cię interesuje? Wschód czy Zachód?

02.02.2007
23:55
smile
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

Ray - > Lady Sovereign "Public Warning" ;)

03.02.2007
00:01
smile
[14]

Raynor [ Big Man ]

Hitman -> Preferowałbym 2000+ rok. A East czy West to w zasadzie nie ma większego znaczenia.

KmP -> Thx, jutro obadam. :)

03.02.2007
00:03
[15]

siwCa [ Legend ]

popieram Kompa. Tyle, że jak ktoś szuka 'elo ulicznego rapu' to napewno ona nie trafi w gust.

A co do Blue Carpet, fajna płytka. Kawałki łatwe, przyjemne, dobrze wpadajją w ucho. Nie szukam niczego więcej w muzyke.

03.02.2007
00:08
smile
[16]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

@Raynor
Gangstarr - Moment Of Truth

Z tymże jest to rok bodaj że 1998, nie mniej płytka jak dla mnie jest ekstra :)

03.02.2007
00:11
[17]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Preferowałbym 2000+ rok.

Tego się obawiałem - to nie moje lata. Poleciłbym ci masę dobrej muzyki z Kalifornii, gdybyś lubił klimaty 90-95. Są świetne grupy i raperzy, którzy zaczynali dawno temu, a wydawali swoje płyty nawet po roku 2000, ale w porównaniu do ich dawnych produkcji, te nowe są dla mnie szajsem.. Za bardzo zmieniła się ta muzyka. Na siłę nic nie będę szukał. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.