Andre770 [ Koniokwiciur ]
Niebieskie słoneczko w GG????!!!!
Jak widzicie na zdjęciu pojawiło mi się wq pasku niebieskie sałoneczko przy gg. Nie mam pojęcia jak to się stało. Kiedyś dostałem łańcuszek właśniez głupotami na temat takiego słoneczka, ale go olałem. Miałem włączone gg status niewidoczny z opisem. PRzełączyłem użytkownika na moją mame, która parenaście minut posiedziała, wylogowałem się z jej konta, wlogowałem na swoje i patrze niebieskie gówno. Jak to się "stao"???????
BBC BB [ Leg End ]
Miałem dzisiaj rzadszą kupę niż zawsze! Co robić?
mycha921 [ Potępiony ]
Pamiętam że niebieksie słoneczko było związane z GG z ery :P

HumanGhost [ Pretorianin ]
Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły. ;-D
Swaro [ Chor��y ]
Fajne, nie mam pojecia, ale ja tu tylko sprzątam. Czy to nie jest jakas wtyczka? Twoja wlasna modyfikacja?
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Właśnie nie! Nic nie grzebałem!
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
fajnie masz
a po za tym co ci to przeszkadza?

szarzasty [ rammsteinick ]
Nic nie grzebałem!
napewno?? przyznaj sie!

wornock [ Generaďż˝ ]
Niebieski słoneczko jest cool.
Każdy chce mieć takie słoneczko.
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
może to jest jakiś typ wirusu?
mycha921 [ Potępiony ]
A uruchamiałeś kompa ponownie ? Czasami przy przelogowywaniu kolory się pier*****
Garbizaur [ Legend ]
niebieskie, bo pewnie taka zimowa wersja... :)

Nikodinho21 [ Pretorianin ]
jelsi nie wiesz wyslij sms o tresci pomoc na 7956 koszt 99,00 minus vat
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Tylko to bylo. Kolory u mnie się nie pier*****
Mi się po prostu wydaje, że to dziwne
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
a moze sciagnij sobie nowsza wiersze gg
lub odinstaluj i zainstaluj na nowo

mycha921 [ Potępiony ]
Michalek3922>>Po co ? Niebieski jest taki sex'y ;DDDDDDDDDDDD

Nikodinho21 [ Pretorianin ]
Andre770---> ODBLOKUJ mnie na gg !!!!!! BO jak nie to wiesz co Ci zarobie jaksie sppotkamy
TyTuSPL [ Love United ]
Mój kolega też miał kilka razy na gg niebieskie słoneczko. O ile dobrze pamiętam jest to coś związane z Erą Omnix (czy jakoś tak).
djforever [ eXplorer ]
Platforma przejęła gg i tyle

Shilka [ Konsul ]
Jesteś wybrańcem, Neo!
zmudix [ palnik ]
Podobno jak się komuś niebieskie pokaże, to wygrywa 3-cyfrowy numer!!!

Aceofbase [ El Mariachi ]
ej, wy sie smiejecie a ja tez chce miec niebieskie sloneczko!

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Jest cos takiego jak "z/w" czyli "zaraz wracam" teraz mamy nowe "w/w" czyli "wnet wróce" oraz "swp" "starzy w pokoju" oraz "j/j" "juz jestem". podaj to 10 osobom a dostaniesz niebieskie sloneczko (nowy status gadu gadu)
Ja dostałem taki oto łańcuszek na gg kilka dni temu, ale go zignorowałem, zresztą i tak mam tlena i niebieską mordę za darmo :) Spróbujcie moze działa :P
szogun007 [ Konsul ]
niebieskie sloneczko jest trendy, chociaz teraz sie mowi jezzy bo trendy juz nie jest jezzy :P
znaczy sie, ze na niebieskie sloneczko mozna laski wyrywac? ;P
Andre770 [ Koniokwiciur ]
coolerek ---> też kiedyś dotałm taowy łańcuszek ale go podobnie jak ty olałem

blackfield [ Konsul ]
teraz mówi się kaczi

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Eeee, to szkoda że już GG nie używam, bo by mi tak ładnie w tray'u wyglądało takie niebieskie... :P
djforever -> LOL :)
LooreNz [ Creators ]
jesteś wybrańcem, zbawisz świat

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
niebieskie jest jak jestes na gadu-gadu przez komórke:)