GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niebieskie słoneczko w GG????!!!!

02.02.2007
21:21
[1]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Niebieskie słoneczko w GG????!!!!

Jak widzicie na zdjęciu pojawiło mi się wq pasku niebieskie sałoneczko przy gg. Nie mam pojęcia jak to się stało. Kiedyś dostałem łańcuszek właśniez głupotami na temat takiego słoneczka, ale go olałem. Miałem włączone gg status niewidoczny z opisem. PRzełączyłem użytkownika na moją mame, która parenaście minut posiedziała, wylogowałem się z jej konta, wlogowałem na swoje i patrze niebieskie gówno. Jak to się "stao"???????

02.02.2007
21:22
[2]

BBC BB [ Leg End ]

Miałem dzisiaj rzadszą kupę niż zawsze! Co robić?

02.02.2007
21:23
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Pamiętam że niebieksie słoneczko było związane z GG z ery :P

02.02.2007
21:23
smile
[4]

HumanGhost [ Pretorianin ]

Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły. ;-D

02.02.2007
21:23
[5]

Swaro [ Chor��y ]

Fajne, nie mam pojecia, ale ja tu tylko sprzątam. Czy to nie jest jakas wtyczka? Twoja wlasna modyfikacja?

02.02.2007
21:24
[6]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Właśnie nie! Nic nie grzebałem!

02.02.2007
21:24
[7]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

fajnie masz
a po za tym co ci to przeszkadza?

02.02.2007
21:25
smile
[8]

szarzasty [ rammsteinick ]

Nic nie grzebałem!


napewno?? przyznaj sie!

02.02.2007
21:27
smile
[9]

wornock [ Generaďż˝ ]

Niebieski słoneczko jest cool.
Każdy chce mieć takie słoneczko.

02.02.2007
21:27
[10]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

może to jest jakiś typ wirusu?

02.02.2007
21:28
[11]

mycha921 [ Potępiony ]

A uruchamiałeś kompa ponownie ? Czasami przy przelogowywaniu kolory się pier*****

02.02.2007
21:29
[12]

Garbizaur [ Legend ]

niebieskie, bo pewnie taka zimowa wersja... :)

02.02.2007
21:29
smile
[13]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

jelsi nie wiesz wyslij sms o tresci pomoc na 7956 koszt 99,00 minus vat

02.02.2007
21:30
[14]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Tylko to bylo. Kolory u mnie się nie pier*****
Mi się po prostu wydaje, że to dziwne

02.02.2007
21:32
[15]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

a moze sciagnij sobie nowsza wiersze gg
lub odinstaluj i zainstaluj na nowo

02.02.2007
21:33
smile
[16]

mycha921 [ Potępiony ]

Michalek3922>>Po co ? Niebieski jest taki sex'y ;DDDDDDDDDDDD

02.02.2007
21:39
smile
[17]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

Andre770---> ODBLOKUJ mnie na gg !!!!!! BO jak nie to wiesz co Ci zarobie jaksie sppotkamy

02.02.2007
21:45
[18]

TyTuSPL [ Love United ]

Mój kolega też miał kilka razy na gg niebieskie słoneczko. O ile dobrze pamiętam jest to coś związane z Erą Omnix (czy jakoś tak).

02.02.2007
21:48
[19]

djforever [ eXplorer ]

Platforma przejęła gg i tyle

03.02.2007
01:55
smile
[20]

Shilka [ Konsul ]

Jesteś wybrańcem, Neo!

03.02.2007
02:06
[21]

zmudix [ palnik ]

Podobno jak się komuś niebieskie pokaże, to wygrywa 3-cyfrowy numer!!!

03.02.2007
02:19
smile
[22]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ej, wy sie smiejecie a ja tez chce miec niebieskie sloneczko!

03.02.2007
02:22
smile
[23]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Jest cos takiego jak "z/w" czyli "zaraz wracam" teraz mamy nowe "w/w" czyli "wnet wróce" oraz "swp" "starzy w pokoju" oraz "j/j" "juz jestem". podaj to 10 osobom a dostaniesz niebieskie sloneczko (nowy status gadu gadu)

Ja dostałem taki oto łańcuszek na gg kilka dni temu, ale go zignorowałem, zresztą i tak mam tlena i niebieską mordę za darmo :) Spróbujcie moze działa :P

03.02.2007
02:38
[24]

szogun007 [ Konsul ]

niebieskie sloneczko jest trendy, chociaz teraz sie mowi jezzy bo trendy juz nie jest jezzy :P

znaczy sie, ze na niebieskie sloneczko mozna laski wyrywac? ;P

03.02.2007
12:23
[25]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

coolerek ---> też kiedyś dotałm taowy łańcuszek ale go podobnie jak ty olałem

03.02.2007
12:46
smile
[26]

blackfield [ Konsul ]

teraz mówi się kaczi

03.02.2007
12:51
smile
[27]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Eeee, to szkoda że już GG nie używam, bo by mi tak ładnie w tray'u wyglądało takie niebieskie... :P

djforever -> LOL :)

03.02.2007
13:01
[28]

LooreNz [ Creators ]

jesteś wybrańcem, zbawisz świat

03.02.2007
13:10
smile
[29]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

niebieskie jest jak jestes na gadu-gadu przez komórke:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.