
Sidhe [ Konsul ]
komp - wartość?
Witam all!
Mam takiego PC :
- AMD Sepron 2500+ 1,75 GHZ
- GF FX 5600 128 MB
- 512 Mb Ram 400
- 120 GB dysk
- płyta główna Gigabyte
- nagrywarka DVD LG
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
tak z 1000zł może troche wiecej
jamkgh [ YA RLY ]
600-650plz?
Super Kotlet [ Schabowy ]
500zł ;]
Eeee? Co ja gadam... jak dostaniesz 400 to sie ciesz...
Sidhe [ Konsul ]
Super Kotlet -> Nie mówie, że się dobrze znam, bo jak by tak było to ten wątek miejsca by nie miał, ale Ty zdecydowanie przesadzasz.
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
700-800
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
700-800 mysle, ja sprzedałem swojego złoma z gorszym procesorem, bez karty, tyle samo ramu za 300zł.
Sidhe [ Konsul ]
ehh liczyłem na jedynke z trzema okrągłymi zerami :(( Cu/óż ...
Super Kotlet [ Schabowy ]
Wciąż uważam że max 500zł...
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Umiesz liczyć - licz na siebie, jak mawia stare porzekadło ;) Jeśli te wszystkie części to no-name'y (a na to wygląda bo żadnych marek nie napisałeś) to zapomnij o trzech zerach
kabum [ Konsul ]
max to 500, wystarczy popatrzeć na allegro

kubolpl [ Centurion ]
a mój pc :
geforce 6600gt
celeron 2.4
1iga ram ddr?
jamkgh [ YA RLY ]
Wejdz na allegro i sobie oblicz.
Dodaj setke, dwie jak znajdziesz jakiegos goscia co nie ma inetu, tylko szuka kompow po komisach
Kaczorowy [ Konsul ]
Sidhe --> Procesor jakieś 30-50zł, grafika 80-100zł, RAM około 70zł, dysk jakieś 100zł, płyta 30zł, nagrywarka 20zł. Razem jakieś 350zł, maksymalnie 400zł.
MaZZeo --> Umiesz człowieka rozśmieszyć. Za taką kwotę to nowy dostaniesz z podobnymi, albo lepszymi podzespołami, a należy pamiętać, że używany jest dużo tańszy.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
To ciekawe ile dostne za:
- AMD Athlon 3000+ s939
- GF 6600 128MB
- 512 Mb Ram 400
- WD 80 GB
- Gigabyte K8nf-9
- Nagrywarka DVD Nec

Ward [ Senator ]
Kaczorowy - ciekawa wycena
ale nie pij więcej piwa korzennego , owszem polepsza dowcip ale szkodzi na szare komórki ;->

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
@Kaczorowy
<=
Nie pij naprawdę. Ram 70zł? Przykładowe aukcje z Allegro używanych:
Reszty nie warto komentować, bo "profesjonalizm" wyceny podobny.
Dym14 [ _X_X_X_ ]
AMD 64 3800+
1,5gb ram
Gf 6600GT
Płytka gigabyte
Nagrywarka
Poszedł za 750zł :/
Radkoss [ Starszy Ratownik ]
To ile dostane za
AMD Athlon 64 3000+@2,25 Ghz (BOX)
Gigabyte GA-K8VT800 v2 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
2x512 MB (PC3200 DDR SDRAM)
NVIDIA GeForce 6600 GT (128 MB)
Maxtor 6 L250S0 SCSI Disk Device (250 GB, 7200 RPM, SATA)
_NEC DVD_RW ND-3520A (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW)
Zasilacz Chieftec 520W.