GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

komp - wartość?

02.02.2007
21:17
smile
[1]

Sidhe [ Konsul ]

komp - wartość?

Witam all!

Mam takiego PC :

- AMD Sepron 2500+ 1,75 GHZ
- GF FX 5600 128 MB
- 512 Mb Ram 400
- 120 GB dysk
- płyta główna Gigabyte
- nagrywarka DVD LG

02.02.2007
21:18
[2]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

tak z 1000zł może troche wiecej

02.02.2007
21:18
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

600-650plz?

02.02.2007
21:25
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

500zł ;]

Eeee? Co ja gadam... jak dostaniesz 400 to sie ciesz...

02.02.2007
21:29
[5]

Sidhe [ Konsul ]

Super Kotlet -> Nie mówie, że się dobrze znam, bo jak by tak było to ten wątek miejsca by nie miał, ale Ty zdecydowanie przesadzasz.

02.02.2007
21:58
[6]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

700-800

02.02.2007
22:05
[7]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

700-800 mysle, ja sprzedałem swojego złoma z gorszym procesorem, bez karty, tyle samo ramu za 300zł.

02.02.2007
22:10
[8]

Sidhe [ Konsul ]

ehh liczyłem na jedynke z trzema okrągłymi zerami :(( Cu/óż ...

02.02.2007
22:11
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Wciąż uważam że max 500zł...

02.02.2007
22:18
[10]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Umiesz liczyć - licz na siebie, jak mawia stare porzekadło ;) Jeśli te wszystkie części to no-name'y (a na to wygląda bo żadnych marek nie napisałeś) to zapomnij o trzech zerach

02.02.2007
22:25
[11]

kabum [ Konsul ]

max to 500, wystarczy popatrzeć na allegro

02.02.2007
22:42
smile
[12]

kubolpl [ Centurion ]

a mój pc :
geforce 6600gt
celeron 2.4
1iga ram ddr?

02.02.2007
22:43
[13]

jamkgh [ YA RLY ]

Wejdz na allegro i sobie oblicz.

Dodaj setke, dwie jak znajdziesz jakiegos goscia co nie ma inetu, tylko szuka kompow po komisach

03.02.2007
10:51
[14]

Kaczorowy [ Konsul ]

Sidhe --> Procesor jakieś 30-50zł, grafika 80-100zł, RAM około 70zł, dysk jakieś 100zł, płyta 30zł, nagrywarka 20zł. Razem jakieś 350zł, maksymalnie 400zł.

MaZZeo --> Umiesz człowieka rozśmieszyć. Za taką kwotę to nowy dostaniesz z podobnymi, albo lepszymi podzespołami, a należy pamiętać, że używany jest dużo tańszy.

03.02.2007
10:55
[15]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

To ciekawe ile dostne za:

- AMD Athlon 3000+ s939
- GF 6600 128MB
- 512 Mb Ram 400
- WD 80 GB
- Gigabyte K8nf-9
- Nagrywarka DVD Nec

03.02.2007
11:18
smile
[16]

Ward [ Senator ]

Kaczorowy - ciekawa wycena
ale nie pij więcej piwa korzennego , owszem polepsza dowcip ale szkodzi na szare komórki ;->

03.02.2007
11:26
smile
[17]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

@Kaczorowy
<=

Nie pij naprawdę. Ram 70zł? Przykładowe aukcje z Allegro używanych:



Reszty nie warto komentować, bo "profesjonalizm" wyceny podobny.

03.02.2007
11:43
[18]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

AMD 64 3800+
1,5gb ram
Gf 6600GT
Płytka gigabyte
Nagrywarka


Poszedł za 750zł :/

03.02.2007
11:46
[19]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

To ile dostane za
AMD Athlon 64 3000+@2,25 Ghz (BOX)
Gigabyte GA-K8VT800 v2 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
2x512 MB (PC3200 DDR SDRAM)
NVIDIA GeForce 6600 GT (128 MB)
Maxtor 6 L250S0 SCSI Disk Device (250 GB, 7200 RPM, SATA)
_NEC DVD_RW ND-3520A (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW)
Zasilacz Chieftec 520W.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.