GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki telefon z tymi funkcjami:

02.02.2007
17:47
smile
[1]

Natoor [ Centurion ]

Jaki telefon z tymi funkcjami:

- Symbian conajmniej 7.0 koniecznie Series 60.
- Dzwiek stereo
- Radio
- Aparat 0.3 mpx moze byc wiecej + nagrywanie filmow
- Bluetooth
- Podczerwien
- USB (niekoniecznie)
- Male rozmiary

02.02.2007
17:54
[2]

kosik007 [ Freelancer ]

Gdyby nie male rozmiary to mogl by być K600i bo to wszystko spełnia . :)

02.02.2007
17:57
smile
[3]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

alcatel a1 hahaha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.