
Natoor [ Centurion ]
Jaki telefon z tymi funkcjami:
- Symbian conajmniej 7.0 koniecznie Series 60.
- Dzwiek stereo
- Radio
- Aparat 0.3 mpx moze byc wiecej + nagrywanie filmow
- Bluetooth
- Podczerwien
- USB (niekoniecznie)
- Male rozmiary
kosik007 [ Freelancer ]
Gdyby nie male rozmiary to mogl by być K600i bo to wszystko spełnia . :)

Nikodinho21 [ Pretorianin ]
alcatel a1 hahaha