Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Władcy Much
Mam pytani na którym programie i oktorej godzinie jest ten niesamowity serial .
Tu macie link :
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
LoL

wornock [ Generaďż˝ ]
Fajne
krooliq3 [ Lucid Dreamer ]
jakos na TV4 to widzialem ale nie wiem kiedy dokladnie. Okolice 20-21

Ghorri [ Konsul ]
Szkoda, ze w tej bajce czeka sie tylko na to, co powie Czesio, bo reszta jest nie smieszna z wyjątkiem odcinku Shigella, który cały był śmieszny.
wszystkie odcinki mozna obejrzeć na www.lzn.yoyo.pl
Deepdelver [ Legend ]
Serial jest tak samo śmieszny jak żarty Karola Strassburgera.

Glob3r [ Generaďż˝ ]
Ale ja nie kłamałem... :D
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Pisownia serialu jest chyba trochę inna :) Co do meritum - obejrzałem 1 odcinek i nie mam ochoty więcej. Humor na poziomie wczesnego gimnazjum (Deepdelver - mimo wszystko uważam, że żarty pana Karola są śmieszniejsze), poziom "aktorstwa" na mizernym poziomie, zero pomysłów na fabułę. 2/10
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
o lol
Zaraz dam pare odcinkow
Wujek Alfred
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ja wole South Park, Na dobre i zle, a nawet mode na sukces

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Przeczytaj sobie moja wypowiedz oraz paru innych uzytkownikow.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5640766

Ghorri [ Konsul ]
Kabanos>>>Nie przesadzaj!
Nic nie jest gorsze od mody na sukces!
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ghorri-->tu sie mylisz! Fajna jest, taka smieszna z seksem(takim slownym, mniej niz soft i to mi sie podoba)

Ghorri [ Konsul ]
oj jak byś mial tak jak ja (dziadek jest głuchy i prawie na całą pare głośność w tv ustawia), to byś nie lubił mody na sukces...
ksips [ Generaďż˝ ]
Potrzebuje CAŁEGO odcinka pt. "Pranie Mózgów". Ma ktoś? Na youtube jest jedynie 1/3
Ghorri [ Konsul ]
tam są wszystkie całe odcinki
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ghorri-->moja babka tk ustawia i mowi ze ten serial zyciowy jest
wollf833 [ Centurion ]
niezłe takie dla odstresowania najlepszy jest Czesio
sajes [ Hala Madryt !! ]
"Włatcy móch" idą na TV 4 w środe o 20 i 21:30. A tak wogóle kocham tą bajke:] Najlepszy odcinek z Angeliką:]
Jogurt [ Saladin ]
No, teraz się większej części podoba. W innym wątku z kolei jak jeden stwierdził, że denne to cała reszta poszła za nim w ogień.
ksips [ Generaďż˝ ]
Kurde, nie pasuje mi pobieranie z Megaupload, nie mógł by mi ktoś tego na rapidshare np. wrzucić?

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Buhahaha świetne!

Flet [ Fletomen ]
Czesio Rulez

Lojal [ Pretorianin ]
Czesio Wymiata !!! :D
m997 [ Konsul ]
fajne cool maslana ,czesio,anusiak,konieczko rządzą
Adamek19 [ Pretorianin ]