GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Władcy Much

02.02.2007
17:41
[1]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

Władcy Much

Mam pytani na którym programie i oktorej godzinie jest ten niesamowity serial .
Tu macie link :

02.02.2007
17:46
[2]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

LoL



02.02.2007
17:48
smile
[3]

wornock [ Generaďż˝ ]

Fajne

02.02.2007
17:48
[4]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

jakos na TV4 to widzialem ale nie wiem kiedy dokladnie. Okolice 20-21

02.02.2007
17:52
smile
[5]

Ghorri [ Konsul ]

Szkoda, ze w tej bajce czeka sie tylko na to, co powie Czesio, bo reszta jest nie smieszna z wyjątkiem odcinku Shigella, który cały był śmieszny.

wszystkie odcinki mozna obejrzeć na www.lzn.yoyo.pl

02.02.2007
17:54
[6]

Deepdelver [ Legend ]

Serial jest tak samo śmieszny jak żarty Karola Strassburgera.

02.02.2007
17:57
smile
[7]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Ale ja nie kłamałem... :D

02.02.2007
18:04
[8]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Pisownia serialu jest chyba trochę inna :) Co do meritum - obejrzałem 1 odcinek i nie mam ochoty więcej. Humor na poziomie wczesnego gimnazjum (Deepdelver - mimo wszystko uważam, że żarty pana Karola są śmieszniejsze), poziom "aktorstwa" na mizernym poziomie, zero pomysłów na fabułę. 2/10

02.02.2007
18:09
[9]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

o lol

Zaraz dam pare odcinkow




Wujek Alfred


02.02.2007
18:11
[10]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

ja wole South Park, Na dobre i zle, a nawet mode na sukces

02.02.2007
18:13
smile
[11]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Przeczytaj sobie moja wypowiedz oraz paru innych uzytkownikow.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5640766

02.02.2007
18:13
smile
[12]

Ghorri [ Konsul ]

Kabanos>>>Nie przesadzaj!
Nic nie jest gorsze od mody na sukces!

02.02.2007
18:22
[13]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

ghorri-->tu sie mylisz! Fajna jest, taka smieszna z seksem(takim slownym, mniej niz soft i to mi sie podoba)

02.02.2007
18:32
smile
[14]

Ghorri [ Konsul ]

oj jak byś mial tak jak ja (dziadek jest głuchy i prawie na całą pare głośność w tv ustawia), to byś nie lubił mody na sukces...

02.02.2007
18:34
[15]

ksips [ Generaďż˝ ]

Potrzebuje CAŁEGO odcinka pt. "Pranie Mózgów". Ma ktoś? Na youtube jest jedynie 1/3

02.02.2007
18:41
[16]

Ghorri [ Konsul ]


tam są wszystkie całe odcinki

02.02.2007
18:41
[17]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

ghorri-->moja babka tk ustawia i mowi ze ten serial zyciowy jest

02.02.2007
19:05
[18]

wollf833 [ Centurion ]

niezłe takie dla odstresowania najlepszy jest Czesio

02.02.2007
19:07
[19]

sajes [ Hala Madryt !! ]

"Włatcy móch" idą na TV 4 w środe o 20 i 21:30. A tak wogóle kocham tą bajke:] Najlepszy odcinek z Angeliką:]

02.02.2007
19:08
[20]

Jogurt [ Saladin ]

No, teraz się większej części podoba. W innym wątku z kolei jak jeden stwierdził, że denne to cała reszta poszła za nim w ogień.

02.02.2007
19:12
[21]

ksips [ Generaďż˝ ]

Kurde, nie pasuje mi pobieranie z Megaupload, nie mógł by mi ktoś tego na rapidshare np. wrzucić?

02.02.2007
19:44
smile
[22]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Buhahaha świetne!

02.02.2007
19:58
smile
[23]

Flet [ Fletomen ]

Czesio Rulez

02.02.2007
20:13
smile
[24]

Lojal [ Pretorianin ]

Czesio Wymiata !!! :D

02.02.2007
20:15
[25]

m997 [ Konsul ]

fajne cool maslana ,czesio,anusiak,konieczko rządzą

02.02.2007
20:21
[26]

Adamek19 [ Pretorianin ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.