CCzaCCza [ Konsul ]
Sklep - Proline
Witam.
Czy ktos moze z Was ma jakies doswiadczenia ze sklepem proline ? Interesuja mnie pozytywne jak i negatywne.
Najbardziej sklep we wrocławiu na biskupiej.
Pozdrawiam
jamkgh [ YA RLY ]
Byłem, kupiłem router, wróciłem do domu, rozpakowałem, sprzęt jest nowy.
Triple_X [ Pretorianin ]
Kupowalem w odziale w Olesnicy kilka rzeczy i dostalem procesor nie taki(inny rdzen), karte z inna pamiecia(szybsza akurat) i procesor bez masci termoprzewodzacej. Dodatkowo koles chcial 100zl zaliczki przy zamowieniu, ale nie dostal.
Kupowalem tez myszke na biskupiej, organizacja tego sklepu potrafi odstraszyc. Wszystko zrobione na masowke, jak najszybciej pozbyc sie klienta.

Coolabor [ Piękny Pan ]
Ze sklepem internetowym tych dupków mam jak najgorsze wspomnienia. Jeśli prześlą Ci sprawny i nowy sprzęt, to powinieneś dać na mszę w kościele. A jak nie... heh, będą stwarzać takie problemy, że nóż się w kieszeni otwiera. Do końca życia będę odradzał kupowanie u nich przez neta.
Zresztą poczytaj opinie na www.opineo.pl
N2 [ negroz ]
Podobno są problemy z serwisowaniem, mają dziwne warunki gwarancji.
eJay [ Gladiator ]
Polecam ten sklep:
Kupilem ostatnio kilka czesci, sa nowe, dobry kontakt i obsługa:)
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Kumpel kupił kompa, ja kupiłem Windowsa, teraz zamierzam kupić części do kompa. Dobry sklep.
Szyszkłak [ Blessed Devil ]
Osobiscie nie kupowalem w ProLine - kupowal natomiast moj kolega - niestety dla niego - to co kupil (proc) padl; dobre 4 miesiace sie szczypal z ProLine o gwarancje (uszkodzenie nie bylo z jego winy)
Natomiast ze Znakiem mam osobiste przygody i stanowczo odradzam: zlozylem u nich komputer - po 2 miesiacach padl dysk - oddalem na gwarancje - miesiac czekania (przy okazji w serwisie nie byli mili) - dysk pochodzil tydzien i znow padl - kolejny miesiac czekania :/ na szczescie po tym z dyskiem juz nie bylo problemow bo nie mial bym sil by jechac i wyklucac sie o naprawe dysku :|
Edit: Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze z ProLine to nie jest ich calkowicie wina czasu trwania realizacji gwarancji - natomiast Znak jest dla mnie jedynie zbiorem chamow.
CCzaCCza [ Konsul ]
Ja osobiscie mam podobne problemy jak wiekszosc ludzi :) Ale to ze np. towar przychodzi zepsuty to nie jest wina proline :) Wydaje mi sie ze nie sa w stanie sprawdzic czesci, gdyz sa zapakowane w oryginalne pudelka. Jak otworza to klient potem moze powiedziec ze towar byl juz raz sprzedany i wrocil. Elektronika jest tylko elektronika. :)
Prosze o wiecej wypowiedzi
Kaczorowy [ Konsul ]
CCzaCCza --> Fabrycznie towar rzadko kiedy bywa zepsuty, jeśli się uszkodzi, to raczej w transporcie. Ale warunki gwarancji to podstawa, a jeśli sklep nie wywiązuje się z ustawowych 2 tygodni (albo 3, nie pamiętam dokładnie) na naprawę, to całkowicie go dyskwalifikuje.
titanium [ Senator ]
Często korzystam z usług tego sklepu i chwalę go sobie, choć nie jest on zupełnie wad pozbawiony.
Obsługa w miarę kompetentna (jak na taki sklep) i przede wszystkim z dobrym podejściem do klienta - kiedyś nawet specjalnie dla mnie pół godziny dłużej trzymali otwarty sklep :P
Kwestia gwarancji - sklep bez gadania wymienia od ręki uszkodzony towar przez krótki okres czasu, później w większości przypadków obowiązuje gwarancja producenta, sklep jedynie może w jej realizacji pośredniczyć, nie ma przy tym żadnego wpływu na jakość, warunki i czas realizacji owej reklamacji. Osobiście reklamowałem sprzęt z tak dobrą gwarancją producencką, że cała operacja zajęła dwa dni.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Poczytaj sobie. Ja juz chciałem tam kupowac, ale darowałem sobie. Szkoda nerwów.
xmajorx [ Gladiator ]
Raczej wolę dopłacić te parę złotych w "drogim" Komputroniku, ale mieć sklep na miejscu (Bydgoszcz) i nie mieć jakichkolwiek problemów z gwarancją :)
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Znajomy w sklepie więc ja problemów nie mam. Duże rabaty i sprawdzony sprzęt.
sweep [ Pretorianin ]
Kupiłem w ich sklepie internetowym. Sprzęt dostałem, żadnych problemów nie było.
neurontin [ Junior ]
Opineo.pl to wielkie gówno spamuje w nim konkurencja robiąc anty reklamę.
Ja od zawsze kupuję w pro-line, to jeden z najdłużej istniejących sklepów w sieci
nie jakiś krzak. Na razie ani razu się nie zawiodłem a złozyłem u nich ze 3 kompy.
Ostatnio kupiłem u nich dość dogi sprzęt bo monitro Eizo S1931, super sprzęt:
i jestem super zadowolony!
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Zamowilem w Proline kosc ram, kurierem...po 4 dniach dopiero kosc dostarczono, pani na infolini powiedzialka, ze paczka ma maly priorytet i nie musi byc dostarczona nastepnego dnia. Pewnie mialem pecha...
eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]
Kupowałem nie raz i za każdym razem sprzęt nie stwarzał żadnych problemów, prócz tego cena jest zwykle o kilka(dziesiąt) złotych tańsza niż w każdym innym sklepie. Przez neta jeszcze nie zamawiałem, bo sklep mam o rzut beretem od domu, więc mi się nie opłaca.

arcticice [ Junior ]
OPINEO to faktycznie niezła kupa, mój znajomy otworzył kiedyś sklep i jeszcze nie zaczął działać
a posypały się w na niego NEGATYWNE kometarze :(
Wystarczy pogrzebać trochę w tym serwisie i od razu można wyłapać spamerów,
są tak takie FIRMY KRZAK nie znane w ogóle na rynku a mają po 300 komentarzy
więcej niż takie duże sklepy jak PROLINE, KOMPUTRONIK czy AGITO, AREST.
To oni zaspamowują to całe OPINEO aby dobrze w nim wypaść. Szkoda gadać!
A w proline wcześniej nie kupowałem ale ostatnio kupiłem sobie nowe cudeńko
Evga 7300GT:
i zero problemów, szybka dostawa, koleś dzwoni do Ciebie i pyta o szczegóły
aż byłem zdziwiony.

ronn [ moralizator ]
arcticice, neurontin --> Jak można dostać posadę internetowego ściemniacza w jednym ze sklepów? (może być proline). Jak wam się udało?
MDstc [ Pretorianin ]
Daj spokój z tym dziadostwem zamawiałem tam ramy to czekałem miesiąc i nic to olałem ich. zamówiłem w areście (www.arest.pl) to po 1 dniu przysłali.Ale większość części na proline kupowałem.
Twinsolo [ Legionista ]
ronn> pewnie tak samo jak MDstc dostał w arszcie ;)
superseries [ Junior ]
Ach co za idiotyczna dyskusja! O kazdym sklepie mozna powiedziec ze ma swoje wady i zalety. Zatem moje trzy grosze... kupowalem juz w proline, sirius, arest, morele.net itp. Z tych wszystkich najlepiej wypadl proline, dlatego, ze po pierwsze - szybka wysylka, tanie produkty, dobra i przejrzysta strona www, po drugie kupilem u nich okolo 50 produktow i mam sentyment, poniewaz sie nie zrazilem i jak dotad jestem zadowolony, zazwyczaj kupuje czesci do kompa, a to z racji firmy w ktorej pracuje, o chocby pamiec SDRAM dla BX'a trudno dostepna na rynku a u nich jest, to znowu atrament do drukarki itp. prywatnie zlozylem sobie okolo 3 kompow na czesciach od nich i wszytskie dzialaja :) kupilem sobie takze kino domowe LG i wlasnie slucham z niego muzy :) Oczywiscie kazdy chwali swoje, a cudze nie znacie !