
pawelcz3 [ Konsul ]
SIEMENS MC60
Co sądzicie o telefonie SIEMENS MC60?

wornock [ Generaďż˝ ]
Bardzo słaby aparat
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Miałem go przez rok, półtora roku temu go sprzedałem. Jeśli chcesz kupić telefon z aparatem to daruj sobie ten telefon. Pod tym względem jest tragiczny. A ogólnie nie jest zły, tylko jak to Siemens, czasem się wiesza.

bcforum [ Centurion ]
Do d...

Paradox [ Loon ABO mode ]
Nazwa Siemens mowi za siebie praktycznie sama. Bardzo słabe procesory, na dodatek ten model też jest już nieco przestarzały. Podaj kryteria cenowe, a postaramy się wybrać Ci coś lepszego.

Darek Of Radlin [ Pretorianin ]
Nie lubie siemens-ow!!!!

Paradox [ Loon ABO mode ]
O, sam widzisz, Darek Of Radlin przytoczył koronny argument, dla którego odradzamy Ci ten zakup.