itv [ Chor��y ]
tvn gra
co ma tvn gra??
ja mam

żbike [ Konsul ]
ORL, WTF
Shakal? [ Legionista ]
O Rly? To idż oglądaj!
"Co ma tvn gra?" ee..Programy?
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
--->
"ja mam"-eee to kozak jestes...
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Sam jezdeź COŚ!!1111111stojedenaście