
pooh_5 [ Konsul ]
Problem z instalacja Prince of Persia
W dzinu dzisiejszym nabylem drogą kupna "limitowana edycje kolekcjonerska"(ehm...) PoP. Kiedy wkladam ktorakolwiek czesc do napedu, pojawia sie ekranik z pytaniem o instalacje, klikam instaluj i...wszystko sie zawiesza, program nie odpowiada. Plytki nie sa uszkodzone bowiem mam w domu inny egzemplarz PoP ktory rowzniez nie dziala. Wszystko inne (gry, filmy) dzialaja jak nalezy.
Moze ktos z was mial taki problem?

Bukol88 [ Pretorianin ]
Ja nie miałem takiego problemu, ale powiem że raz jak instalowałem PoP WW to mi się pojawił błąd w grze i musiałem jeszcze raz zainstalować, chciałem powiedziec że instalowałem orginał gry. możliwe że ma ta gra jakieś błędy lub jest to spowodowane jakims błędem z twojego kompa
pooh_5 [ Konsul ]
Płytki nie są uszkodzone, malo prawdopodobne aby wszystkie 6 bylo trefnych :)
up
Rasta' [ Pretorianin ]
Prze skanuj komputer, może sprawdź czy u kolegi też się to dzieje, jeśli tak to wyglądać będzie na to że problem tkwi w płytkach.