GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie mogę zalogować się do Orange!

02.02.2007
15:33
[1]

arturszyma [ Pretorianin ]

Nie mogę zalogować się do Orange!

Dostałem hasło od nich.
Wpisuję swój numer telefonu, hasło, które mi przysłali i mi wywala komunikat, że wpisałem złe hasło lub login! Macie podobne problemy, jak to rozwiązać, przecież numer umiem przepisać, hasło też! Nie wiem OCB! Pomóżcie!

02.02.2007
22:22
[2]

arturszyma [ Pretorianin ]

Up

02.02.2007
23:27
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Może te hasło co przesłali jest błędne? Jak naciśniesz "przypomnij hasło" to wyślą sms inne.

02.02.2007
23:30
[4]

arturszyma [ Pretorianin ]

Wysyłali mi już 5 razy, za każdym razem próbowałem, kombinowałem i nic!

02.02.2007
23:47
smile
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Dawno tam nie zaglądałem, ale czekała mnie niespodzianka - Nieprawidłowy login lub hasło. Spróbuj ponownie.. Coś nie tak, bo przysłali mi inne hasło i nic. Ja mam firefoxa. Sprawdzałeś na IE? Można zadzwonić do konsultanta BOK i zapytać się, dlaczego nie można się zalogować.

02.02.2007
23:49
[6]

arturszyma [ Pretorianin ]

Sprawdzałem, problem w tym, że dzisiaj przysłali mi numer telefonu, zarejestrowałem, aktywowałem, doładowałem i ZONK! Tak od razu! Może ktoś wie o kogo mogę się zwrócić, żeby usunęli mi konto na Orange.pl, bym mógł sobie nowe utworzyć? Zoabczcie u siebie co z tym Orange?

03.02.2007
02:06
[7]

Zajcef [ Konsul ]

wielkosc liter sms z haslem tymczasowym MUSI byc zachowana. Jesli nie pamietasz loginu wprowadz nr tel bez zera. W razie pytan sluze pomoca.

03.02.2007
12:42
[8]

arturszyma [ Pretorianin ]

Wszystko robie dobrze, wiem o wielkości liter, lecz nie mogę się zalogować nadal. Założyłem nowe konto i działa, ale nie mogę na nim zarejestrować mojego numeru telefonu, bo jest na tamtym koncie, które nie działa.

08.02.2007
20:01
[9]

arturszyma [ Pretorianin ]

UP!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.