Mane [ Pretorianin ]
problem z pulpitem
Czesc
Sorry ze watek w zasadzie o błacha rzecz ;) wiec nie moge ustawic tapety na pulpicie jak wchodze we wlasciwosci opcja ze zmiana tapet jest zablokowana i nic nie moge robic..

Mane [ Pretorianin ]
up
mirencjum [ operator kursora ]
To prawdopodobnie nie jest błaha rzecz, a prawdopodobnie wirus. Tu masz przykład:
Mane [ Pretorianin ]
ok sformatowałem dysk ;)
teraz troche inne pytanie, mam 2 kompy w domu wczesniej juz zain win xp (orginalny) i pisało tam ze jak zmienie czesci wkompie to zweryfikuje jescze raz, teraz zain na 2 komputerze i wyskakuje ze juz klucz uzyty i nie moge zarejstrowac? czyli co nawet jak na 1 kompie zrobie format to niebede mógł uzyc pownownie?
Mane [ Pretorianin ]
ktos wie jak to jest z ta rejestracja? win98 mozna było inst gdzie sie chce z xp juz nie da rady?
Mane [ Pretorianin ]
up,
mirencjum [ operator kursora ]