GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z pulpitem

02.02.2007
15:24
[1]

Mane [ Pretorianin ]

problem z pulpitem

Czesc
Sorry ze watek w zasadzie o błacha rzecz ;) wiec nie moge ustawic tapety na pulpicie jak wchodze we wlasciwosci opcja ze zmiana tapet jest zablokowana i nic nie moge robic..

02.02.2007
17:06
smile
[2]

Mane [ Pretorianin ]

up

02.02.2007
22:49
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

To prawdopodobnie nie jest błaha rzecz, a prawdopodobnie wirus. Tu masz przykład:

03.02.2007
14:08
[4]

Mane [ Pretorianin ]

ok sformatowałem dysk ;)
teraz troche inne pytanie, mam 2 kompy w domu wczesniej juz zain win xp (orginalny) i pisało tam ze jak zmienie czesci wkompie to zweryfikuje jescze raz, teraz zain na 2 komputerze i wyskakuje ze juz klucz uzyty i nie moge zarejstrowac? czyli co nawet jak na 1 kompie zrobie format to niebede mógł uzyc pownownie?

03.02.2007
21:04
[5]

Mane [ Pretorianin ]

ktos wie jak to jest z ta rejestracja? win98 mozna było inst gdzie sie chce z xp juz nie da rady?

04.02.2007
12:09
[6]

Mane [ Pretorianin ]

up,

04.02.2007
16:03
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.