GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam kwiatka egzotycznego :)

02.02.2007
15:24
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Szukam kwiatka egzotycznego :)

Po pierwsze - ładny, oryginalny i jakiś taki... "ciekawy" a nie zwykły i nudny :)

Po drugie - długowieczny (no w sensie nie taki na jeden sezon a potem kaput)

Po trzecie - możliwy do utrzymania w naszych polskich warunkach klimatycznych, bez specjalnego sprzętu :)

Po czwarte - w miarę tani, no tak do 30-40 zł

...a, no i po piąte - domowy, a nie do ogrodu :)

Pozdrawiam :)

02.02.2007
15:27
[2]

squallu [ saikano ]

róża jerychońska
nawt twoje pra- pra wnuki beda sie nia cieszyc, a przetrwa praktycznie wszytko.
kupisz na allegro bez problemu. a cena nie jest duza. Ja 3 takie roze kupilem za 15 zl

02.02.2007
15:40
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

hmm... fajna :)
A jakiej ona jest wielkości? Tzn jaką srednicę ma mniej-wiecej ta wysuszona kulka i już rozwinięty kwiat?

Azzie -> ładne... a robią coś pozatym że ładnie wyglądają? :P

02.02.2007
15:40
[4]

Azzie [ bonobo ]

Storczyki?

Piekne kwiaty.

Duzy na miescie kosztuje ze 100 zl, ale na gieldach kwiatowych sa takie same a czesto ladniejsze, w cenie po 30-40 zl.

02.02.2007
15:43
[5]

squallu [ saikano ]

nie sa ogromne. jakies 6-7 cm w klebku a po rozlozeniu z 12-13. ale pamietaj ze sa roze wieksze i mniejsze zalezy jaka uda Ci sie kupic:)
aha i najlepiej jest ja zalewac wrzatkiem!!!! wtedy lepiej sie rozwinie, i za pierwszym razem najczesciej nie rozwija sie do konca.

02.02.2007
15:46
[6]

Azzie [ bonobo ]

A co maja kwiaty robic poza wygladaniem? Tanczyc i spiewac?

Bez urazy ale taka roza jerychonska jak dla mnie to kiepska zabawka, pare razy sie pobawisz i poleci w kat sie kurzyc. Ani to ladne ani dekoracyjne. Rownie ciekawe jak glony w sadzawce :)

Aha, jak chcesz jakies bajerki to na allegro sa rosliny ruszajace listkami i swiecace w ciemnosciach...

02.02.2007
15:54
[7]

arturszyma [ Pretorianin ]

Mary Jane :) Polecam!

02.02.2007
16:19
smile
[8]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

arturszyma -> mam już swoją Marysie :)

Azzie -> no nie... ale mogły by mieć jakieś ciekawe właściwości, czy coś...

Myślałem też nad jakąś mięsożerną :)

...bo to ogólnie ma być prezent dla dziewczyny która lubi roślinki i ogólno pojęte ogrodnictwo :)

02.02.2007
17:02
smile
[9]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Muchołówka
Rosiczka
Dzbanecznik

- które z nich są najłatwiejsze w utrzymaniu... tak na początek? :)

Muchołówka ładnie wygląda, ale rosiczka jest chyba bardziej "wszechstronna" jeśli chodzi o rodzaj posiłku :)

Która efektowniej się pożywia? :)

...Może tomirek zajży do wątku :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.