GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Unreal Tournament (stary ale ciągle jary) - Kłopot techniczny jakby :(((

02.02.2007
15:19
smile
[1]

Sky [ Centurion ]

Unreal Tournament (stary ale ciągle jary) - Kłopot techniczny jakby :(((

Po kilku latach udało się moim znajomym złożyć małego lana - tyle że komputery (laptopiki) są relatywnie słabe (przynajmniej część). Wybór tego co można by na każdym z nich odpalić był relatywnie ograniczony i padło na UT. Na moim najszybszymim laptopie pojawił się jednak problem - gra chodzi za szybko - tak na oko dwa razy. I nie chodzi o ustawienia - już samo intro wykonywane jest o wiele szybciej niż powinno. W efekcie nie da się normalnie pograć - wszystko dzieje się o wiele za szybko (a dźwięki odtwarza normalnie).
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Sky

02.02.2007
15:48
[2]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Ach, Unreal...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5695665&N=1 :)

Podaj konfigurację laptopa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.