
RESPECT@@@ [ Legionista ]
Bedzią KOZACY 3 ?-?-?-?-?-?-?-?-?-?
Patrz na tytuł
Dizy [ Pretorianin ]
A po co Komu Kozacy3 jeśli GSC robiło dwójkę podczas przerwy na papierosa i to na kolanie
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Nie patrzcie na tytuł. TO PUŁAPKA!

Dizy [ Pretorianin ]
Pułapka na co? tzn, że jak tu napiszę to spadnie na mnie klątwa czy co:)?

djforever [ eXplorer ]
Marcinku, my nie wiemy, zapytaj Smugglera na gg
cossacks [ Konsul ]
Ja już grałem w 4 -kę!:)))))))