GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam klawiatury

02.02.2007
14:50
smile
[1]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Szukam klawiatury

Poszukuję klawiatury o następujących parametrach:
1. Ultrapłaska
2. Bezprzewodowa
3. Układ klawiszy standardowy, jak tutaj -> (albo z małym enterem)
4. W zestawie bez myszy
5. Cena do 200 zł

Jak szukam, to albo znajduję płaskie z dobrym układem klawiszy, ale przewodowe, albo bezprzewodowe tylko ze złym układem itp, także jak może ktoś ma albo poleca klawiaturę, która spełnia moje wybredne wymagania ;-), to bardzo chętnie posłucham :-).

02.02.2007
14:56
[2]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Ta klawiatura którą podałeś w linku jest rewelacyjna, ale niestety nie spełnia punktu 2. Przemyśl jeszcze, czy koniecznie klawiatura musi być bezprzewodowa, bo takiej jak ten Logitech, tylko bez kabla to raczej nie znajdziesz.

02.02.2007
15:05
[3]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Jeżeli nie znajdę żadnej spełniającej wszystkie wymagania, na pierwszym miejscu zrezygnuję braku kabla, i pewnie wybiorę tą lub BTC 6300C. Tymczasem liczę, że może ktoś zna taką, o której napisałem ;-).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.