focal [ Pretorianin ]
Bearshare - prośba
potrzebuje tego programiku ale w starszej wersji 4,0 chyba, w google wszedzie sciągam najnowszą, jednak starsza bardzi mi podchodzi i sie przyzwyczaiłęm, za jakiślink z góry dzieki
focal [ Pretorianin ]
qrde nikt nie wie gdzie moge znaleźćtą wersje a może ma ktoś instalke ?

John_Kruger [ Baron ]