GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bearshare - prośba

02.02.2007
14:47
[1]

focal [ Pretorianin ]

Bearshare - prośba

potrzebuje tego programiku ale w starszej wersji 4,0 chyba, w google wszedzie sciągam najnowszą, jednak starsza bardzi mi podchodzi i sie przyzwyczaiłęm, za jakiślink z góry dzieki

02.02.2007
15:02
[2]

focal [ Pretorianin ]

qrde nikt nie wie gdzie moge znaleźćtą wersje a może ma ktoś instalke ?

02.02.2007
16:04
smile
[3]

John_Kruger [ Baron ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.