
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Wasze oryginały
Ile macie oryginalnych gier i jakie to są gry?Moja lista:
Constantine,Gothic 3,Paraworld,Age of Pirates,Chrome SpecForce,Civilization 4,El Matdor,GTR 2, Call of Juarez,Scarface,Tomb Raider Legend,Driv3r,The Movis,Tony Hawk`s Underground 2,Age of Empire,The Sims 2,Football Manager 2005,Singles,Snajper,Call of Duty(nie jest wprawdzie moje,ale mojego wujka,który teraz w Niemczech siedzi w pracy i raczej nie będzie się o nią ubiegał),Emergency 4,Tony Hawk`s Pro Skater i Tactical Ops z Extra Klasyki(poprzedniej), Extreme Assauls(moja najstarsza gra z chyba pierwszej Extra Klasyki)SpellForce 2 oraz gry z Kolekcji Klasyki:XIII,Rainbow Six 3,Myst,SyberiaSerious Sam,Prince of Persia Piaski Czasu i Dusza Wojownika,Hidden&Dangerous.
Na obrazku brakuje:
Far Cry z Kolekcji Klasyki,Planeta Małp i chyba czegoś jeszcze,ale nie pamiętam
A co wy macie?
polak111 [ T42 ]
A gdzie obrazek ?
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
[01]Tony Hawks Pro Skater 4
[02]Knights Of the Temple
[03]Simon The Sorcerer Trilogy
[04]Swat 4
[05]Skoki Narciarskie 2002
[06]Skoki Narciarskie 2003
[07]Skoki Narciarskie 2004
[08]Skoki Narciarskie 2005
[09]Restaurant Empire
[10]Pes 5
[11]Stronghold
[12]Fifa 99
[13]Fifa 2001
[14]Fifa 2002
[15]Fifa 2003
[16]Fifa 2005
[17]Fifa 06
[18]Pirates!
[19]BloodRayne
[20]Hooligans: Europejska Zadyma
[21]Indiana Jones
[22]Shade : Gniew Aniołów
[23]Screane Rally
[24]Breed
[25]Era Futbolu 2002
[26]Fast Langes Bowling
[27]Mortyr
[28]Supercross Kings
[29]Call To Power II
[30]V-Rally
[31]Ford Racing 2
[32]Agua Nox
[33]Heavy Gear II
[34]Gorky 17
[35]Toca
[36]The Art of Magic
[37]Orientalne Noce
[38]Sega Bass Fising
[39]Chain of Command Eastern Front
[40]Kurka wodna 3
[41]Conflict Vietnam
[42]The Great Escape
[43]Gangsters 2
[44]Bad Day LA
[45]Street Racing Syndicate
[46]Combat Wings
[47]Reflux
[48]Big Mutha Truckers
[49]Worms 2
[50]Capistalism II
[51]Settlers III
[52]Settlers IV
[53]Settlers V
[54]Neverwinter Nights
[55]Guild Wars: NightFall
[56]Heroes of Might and Magic V
[57]NHL 2002
[58]Zemsta Urzędasa
[59]Zemsta Kujona
[60]Matchball Tennis
[61]Emergency:Fighters For Life
[62]Etherlords 2
[63]Swat 2
[64]Hitman 2
[65]CT:Special Forces
[66]Conflict Desrt Storm II
[67]Powerdrome
[68]Championship Manager
[69]Original War
[70]Defender of the crown
[71]Powrót Bombera
[72]American Conquest
[73]Gothic I
[74]Gothic II
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
i to jeszcze nie wszytsko;)

Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5729944
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
kalineczko1993-ale czy wśród tych gier są gry z gazet?
polak111-obrazek okazał się za duży i nie mogę go wsadzić
MasterDD [ :-D ]
F.E.A.R. Combat !
oj, ta akurat chyba byla za darmo :)

Pirat099 [ Lack of degree ]
Wszystkie to by długo wymieniać...
Dam parę przykładów
-Call of Duty 1 i 2
-GTA San Andreas, vice city
-NFS: Carbon, MW, U 2
-Doom 3
-trd 1, 2
-Soldiers: ludzie honoru
-Total Overdose
-Mafia
-Fifa 2007, 2005