GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro - pytanie o tranzakcje

02.02.2007
14:03
[1]

focal [ Pretorianin ]

Allegro - pytanie o tranzakcje

mianowicie sprzedałem gościowi towar, ale powiedział że poda mi inne dane niz te w allegro, bo tam ma wpisane dane do przeewu i jest tam zameldowany i mieszka gdzie indziej. Podał mi dane, i teraz mieszka w Łodzi, kiedy spytałem go o ulice powiedzial że skr poczt 5 Łódź 30 (cyfry zmienione zbieżność przypadkowa) Nie jestem do końca pewnie czy wszystko jest ok, pare razy zostałęm oszukany na allegro stąd ta ostrożność, niby koleśma 1000 pozytywów i 4 negatywy wiec jest ok no ale...czekam na opinie doświadczonyh allegrowiczów

02.02.2007
14:06
[2]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

koleśma 1000 pozytywów i 4 negatywy

O tak, jest na Allegro od kilku lat, ma za sobą masę transakcji i robił to tylko po to, żeby teraz zrobić cię w ch**a. Więcej wiary w ludzi.

02.02.2007
14:07
[3]

N2 [ negroz ]

Co w tym dziwnego? Nie rozumiem. Kilka razy miałem sam takie przypadki.

02.02.2007
14:08
[4]

focal [ Pretorianin ]

wiare w ludzi to ja miałem dopóki mnie nie oszukali kilkakrotnie i tez mieli dużo pozytywow, wole po prostu sie upewnić czy wszystko ok

02.02.2007
14:08
[5]

mikmac [ Senator ]

jak mozesz zostac wyrolowany jako sprzedawca?
Wyslesz z wplata na konto - masz kase zanim wyslesz towar - czy on to otrzyma (bo podal kombinowane dane) nie bardzo cie interesuje - ty masz dowod nadania.
Wyslesz za pobraniem - poczta nie wyda jesli nie uisci oplaty.

W czym masz problem?

02.02.2007
14:25
[6]

focal [ Pretorianin ]

problem może byćgdy poda mi lewe dane i paczka wróci spowrotem ale mam nadzieje że bedzie ok

02.02.2007
14:27
[7]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

no i co? bedziesz 20 zl za koszta przesylki stratny. Chyba ze sama zawartosc paczki kosztuje jakies 5 zl, wtedy faktycznie mozesz zostac oszukany

02.02.2007
14:33
[8]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

wyślij mu

02.02.2007
14:44
smile
[9]

blackfield [ Konsul ]

jak ty mu sprzedajesz to lajcik, cegle mu wyslij

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.