focal [ Pretorianin ]
Allegro - pytanie o tranzakcje
mianowicie sprzedałem gościowi towar, ale powiedział że poda mi inne dane niz te w allegro, bo tam ma wpisane dane do przeewu i jest tam zameldowany i mieszka gdzie indziej. Podał mi dane, i teraz mieszka w Łodzi, kiedy spytałem go o ulice powiedzial że skr poczt 5 Łódź 30 (cyfry zmienione zbieżność przypadkowa) Nie jestem do końca pewnie czy wszystko jest ok, pare razy zostałęm oszukany na allegro stąd ta ostrożność, niby koleśma 1000 pozytywów i 4 negatywy wiec jest ok no ale...czekam na opinie doświadczonyh allegrowiczów
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
koleśma 1000 pozytywów i 4 negatywy
O tak, jest na Allegro od kilku lat, ma za sobą masę transakcji i robił to tylko po to, żeby teraz zrobić cię w ch**a. Więcej wiary w ludzi.
N2 [ negroz ]
Co w tym dziwnego? Nie rozumiem. Kilka razy miałem sam takie przypadki.
focal [ Pretorianin ]
wiare w ludzi to ja miałem dopóki mnie nie oszukali kilkakrotnie i tez mieli dużo pozytywow, wole po prostu sie upewnić czy wszystko ok
mikmac [ Senator ]
jak mozesz zostac wyrolowany jako sprzedawca?
Wyslesz z wplata na konto - masz kase zanim wyslesz towar - czy on to otrzyma (bo podal kombinowane dane) nie bardzo cie interesuje - ty masz dowod nadania.
Wyslesz za pobraniem - poczta nie wyda jesli nie uisci oplaty.
W czym masz problem?
focal [ Pretorianin ]
problem może byćgdy poda mi lewe dane i paczka wróci spowrotem ale mam nadzieje że bedzie ok
alexej [ Piwny Mędrzec ]
no i co? bedziesz 20 zl za koszta przesylki stratny. Chyba ze sama zawartosc paczki kosztuje jakies 5 zl, wtedy faktycznie mozesz zostac oszukany
Bekam_xD [ Pretorianin ]
wyślij mu

blackfield [ Konsul ]
jak ty mu sprzedajesz to lajcik, cegle mu wyslij