
MGS_Saladin [ ]
html - ładowanie do komurki
Witam czy da sie ładować zawartość pliku html do komurki? tzn. mam plik zawartosc.html i chciał bym zeby ona była wczyna w pliku index.html tyle ze w jeden z komurek
index.html:
<table border="1">
<tr width=500 height=12>
<td width=100 height=12 >komurka 1<p class=akapit><b><font size=4 face=verdana color=black>
<tr width=500 height=12>
<td width=400 height=12 >komurka 2 <p class=akapit><b><font size=4 face=verdana color=black>
</td>
</tr>
</table>
jest taka mozliwosc?

Regis [ ]
komurki
Tu fizyka, tam polski... Omnibus, jak widze.
Nie, nie mozna. Tzn. nie w sposob w jaki piszesz. Nie mozna umiecic dokumentu html w tabelce w innym.
mikmac [ Senator ]
KOMÓRKA, KOMÓRKA !!
Mamy ponad 38 MILIONOW telefonow przenosnych w tym kraju a wciaz zdarzaja sie ludzie, co nie znaja tego slowa :(
akhkharu [ Konsul ]
poszukaj na googlach.
to czego potrzebujesz nazywa się <frameset>...
...i poszukaj też słownika ortograficznego :P
[edit]
a tu po polskiemu
[/edit]
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Jeżeli chodzi o telefony z Symbianem lub podobnym systemem operacyjnym to chyba nie ma problemu.
Edit: akhkharu --> Aaaa. O to chodzi :P
Myślałem, że chce odtwarzać dokumenty html w telefonie komórkowym :)

N2 [ negroz ]
Haha.. tutaj nie chodzi o telefon!
Widać html'u nie znacie :P
pecet007 [ Talk to the claw ]
MGS_Saladin -- możesz do tego użyć pływającej ramki
tu masz opis