GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

html - ładowanie do komurki

02.02.2007
13:34
smile
[1]

MGS_Saladin [ ]

html - ładowanie do komurki

Witam czy da sie ładować zawartość pliku html do komurki? tzn. mam plik zawartosc.html i chciał bym zeby ona była wczyna w pliku index.html tyle ze w jeden z komurek

index.html:

<table border="1">
<tr width=500 height=12>
<td width=100 height=12 >komurka 1<p class=akapit><b><font size=4 face=verdana color=black>

<tr width=500 height=12>
<td width=400 height=12 >komurka 2 <p class=akapit><b><font size=4 face=verdana color=black>
</td>
</tr>
</table>


jest taka mozliwosc?

02.02.2007
13:36
smile
[2]

Regis [ ]

komurki

Tu fizyka, tam polski... Omnibus, jak widze.

Nie, nie mozna. Tzn. nie w sposob w jaki piszesz. Nie mozna umiecic dokumentu html w tabelce w innym.

02.02.2007
13:37
[3]

mikmac [ Senator ]

KOMÓRKA, KOMÓRKA !!

Mamy ponad 38 MILIONOW telefonow przenosnych w tym kraju a wciaz zdarzaja sie ludzie, co nie znaja tego slowa :(

02.02.2007
13:37
[4]

akhkharu [ Konsul ]

poszukaj na googlach.

to czego potrzebujesz nazywa się <frameset>...



...i poszukaj też słownika ortograficznego :P

[edit]
a tu po polskiemu

[/edit]

02.02.2007
13:38
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Jeżeli chodzi o telefony z Symbianem lub podobnym systemem operacyjnym to chyba nie ma problemu.

Edit: akhkharu --> Aaaa. O to chodzi :P
Myślałem, że chce odtwarzać dokumenty html w telefonie komórkowym :)

02.02.2007
13:40
smile
[6]

N2 [ negroz ]

Haha.. tutaj nie chodzi o telefon!
Widać html'u nie znacie :P

02.02.2007
13:42
[7]

pecet007 [ Talk to the claw ]

MGS_Saladin -- możesz do tego użyć pływającej ramki
tu masz opis

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.