GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fizyka --Pomyłka w zadaniu ??

02.02.2007
12:48
[1]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

Fizyka --Pomyłka w zadaniu ??

Tresc zadania :
Sportowiec o masie 60 kg wspina sie pionowo po linie z przyspiesznieemi 0,5 m/s2 .Napiecie liny wynosi około ?? ;| ;| jak takie cos obliczyc ??

02.02.2007
12:52
[2]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi się, że powinno być siła działająca na linę.

02.02.2007
12:53
[3]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

no tak ale od czego zaczac jakie wzory trzeba zastsowac zeby obliczyc obliczyc te napiecie liny ??

02.02.2007
12:53
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

U = I x R

02.02.2007
12:54
[5]

Regis [ ]

A co w tym zadaniu ma niby byc zle? A jak obliczyc? Rusz glowa i ksiazka od fizyki. Ciezko o prostsze zadanie... Masz dwie dane i musisz znalezc wzor do ktorego pasuja...

02.02.2007
12:59
[6]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

REGIS --- jak bym mial ksiazke to bym zagladal ale wole popytac ludzi ktorzy wiedza co sie dzieje z fizyki ... zazdroscisz bo tez miales problemy z fizyka i nie zwrociles sie o pomoc na forum ;] i zostales usadzony w szkole ;d przykro mi ;p

02.02.2007
13:00
[7]

Marcinwin [ Pretorianin ]

F=m*g
g=a
jesli wspina sie do góry z a=0,5 to jego a wzgledem ziemi=a2=9,81+0,5 [m/s2]
i teraz masz ze F=60*a2 [N]

02.02.2007
13:01
smile
[8]

Regis [ ]

A google zamkneli? W internecie o fizyce slowa nie ma? Troche inicjatywy.

A co do mojej fizyki - w sobote zaliczylem ostatni egzamin z tego przedmiotu i juz NIGDY nie bede mial stycznosci z fizyka w 'czystej' postaci, dlatego pisze tu nabijajac sie z takich biedakow jak Ty, ktorzy maja przed soba pewnie jeszcze cale gimnazjum i liceum fizyki (studia chyba nie groza).

02.02.2007
13:04
[9]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

dzieki wielkie ;)

02.02.2007
13:06
[10]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

pomyśl chwilę to nie boli
podpowiedź masz nawet w swoim poprzednim wątku o fizyce

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5974536&N=1

02.02.2007
13:07
[11]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

REGIS -- pewnie ostatni egzamin miał twoj tato ;p bo kto by cie dopuscił do jakiego kolwiek egzaminu ?? ;] nawet biała koperta by nie pomogla ;p biedaczysko ;p w sumie to pewnie jestes madry czlowieczkiem na tym serwerze ;p co by to nie ty ;] widocznie w google spedzasz duzo czasu ;] wiec nazwa impreza jest tobie obca , i napewno nie bedziesz mial stycznosci z takim slowem ;] pozdrow tate ;p

02.02.2007
13:09
[12]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

podpowiedz W= F*S ??
wychodzi W=100 J
a odpowiedzi to
A) 0 J
B) 0,5 J
C) 1 J
D) 9,81 J
E) 25 J ??

02.02.2007
13:09
smile
[13]

Regis [ ]

Widze ze w ripostach jestes rownie blyskotliwy jak w fizyce.

02.02.2007
13:10
smile
[14]

Sobieraj_WPS [ Pretorianin ]

nie ja jestem blyskotliwy tylko ty i twoj ojciec :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.