GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Linux 64 bit - Jaki ????

02.02.2007
12:22
[1]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Linux 64 bit - Jaki ????

Elo.
Mam zamiar zainstalować Linuxa 64 bitowego ( procesor - patrz podpis ) najlepiej po polsku.Jaki byłby najlepszy i skąd mógłbym go ściągnąć??
Właśnie sciągam ubuntu 6.10 AMD 64, ale nie wiem czy to ma sens.
Co polecacie???

02.02.2007
12:28
[2]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Nikt nie ma linuxa ??
to chociaż 32 bit

02.02.2007
12:29
[3]

mikmac [ Senator ]

z linuxow DLA CIEBIE najlepszy bylby windows VISTA 64bit - powaznie.
Linux to nie rozrywka na weekend... :/

02.02.2007
12:32
[4]

Regis [ ]

Mam zamiar zainstalować Linuxa 64 bitowego

(...)

to chociaż 32 bit


Dam 8-bitowego i ani bita wiecej!

02.02.2007
12:37
[5]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Miałem kiedyś lMandrive 2006 32 bit perzez pół roku ale teraz zmieniłem procek na amd Athlon 64 2800+ i instaluje sie bez problemu ale zawiesz sie przy włączaniu - próbowałem kilka razy więc chyba musi być linux 64 bity i nie piernicz mi z Vistą 64 bo linuxy 64 też są tylko nie wiem jaki wybrac

02.02.2007
12:41
[6]

zelka [ Strider ]

Ja mam procek Athlon 64 bit i używam Linuksa Mandrivy 2007. Nic mi się nie tnie, wszystko jest ok.
Ściągnęłam go z tej strony:

02.02.2007
12:47
[7]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

W tym problem ze mam takze 2 inne linuxy live cd i one tez mi sie zawieszają przy właczeniu :(
Co to może być?

02.02.2007
13:02
[8]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

Za dużo bitów, spuść troche do wiaderka i spróbuj ponownie

02.02.2007
13:03
[9]

@d@m [ ]

Nie musi byc Linux 64-bitowy, 32-bitowy rowniez pojdzie na takim procesorze.
Co to może być?
Szklana kula w naprawie, sorry.

02.02.2007
13:17
[10]

sakhar [ Animus Mundi ]

OpenSuse - Aktualna wersja 10.2 - na 64 bit - x86 64. Do pobrania iso na DVD lub CD.
Ubuntu 6.06 - podobnież wersja 32 bit dobrze chodzi na 64 bitowych prockach.

02.02.2007
18:50
[11]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

z tej stronki dział download jest zamkniety. właśie mam zamiar wypalić ubuntu 6.10 na 64 bity , ale 6.06 mam live CD i tez mi sie wiesza ( 32 bit )

02.02.2007
21:13
[12]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

WOW, pisze wlaśnie z linuksa UBUNTU 5.10, którego przed chwilą znalazłem w szafie. Jak na razie tylko z Live CD, ale chyba zainstaluje.Wyrąbisty.

02.02.2007
21:42
[13]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

A tego ju z Mandrivy 2006 i chyba tego juzostawie bo na ubuntu nie mog drukarki zainstalowa ( Canon Pixma IP 1600 )
LINUX THE BEST
a nie jakiś łindołs
pozdro

03.02.2007
00:11
[14]

marcin367 [ Junior ]

Fanie Linuxa, przyjacielu, kolego, bracie ty mój, Czesiu, Czesiu, Zdzisławie: mówi się WINDOWS a nie łindołs, naucz się pisać: WINDOWS

03.02.2007
07:55
[15]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

czy ty naprawde jestes taki " niemądry "czy tylko chcesz na takieko wyglądać??
Przecież dobrze wiem jak się pisze windows, a to " spolszczenie" miało charakter "poniżający" system operacyjny Microsoftu( co ja pisze - majkrosoftu )

03.02.2007
08:12
[16]

xircom [ Generaďż˝ ]

wez 128

03.02.2007
08:26
[17]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

Można już w STSie obstawiać kiedy wymięknie?

03.02.2007
09:08
[18]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Ja od 3 miechow uzywam Ubuntu 6.06 32bit i bardzo go sobie chwale. Co prawda nie opieram sie tylko na nim i na drugim kompie mam Windowsa XP (do grania ;p).

Jedyne problemy z Ubuntu to czasami nie odpala plikow wmv, zalezy jak sa zaimplementowane w stronie, raz czyta raz nie. A no i nie porafie montowac obrazw iso ;/ to mi troche przeszkadza. Nie mniej pare dni temu zainstalowalem sobie na nim ScummVM i siekam w przygodowki Lucasa ;p

Toster.ziom - juz jest wersja 7.04 ;p

03.02.2007
10:25
[19]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

ubunu 7.04?

03.02.2007
10:31
[20]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Dzięki za info - jeszcze 2,5 godziny i będzie na dysku.
PZDR

03.02.2007
10:35
[21]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Ta, jeszcze nie stabilna wersja ale jest.
Ja jednak zostaje przy 6.06 nie jestem jeszcze na tyle obeznany w linuxe by upgradowac system, wystarcza mi niemal codzienne update'y ;p Zreszta zamowilem wytloczony, oryginalny nosnik u Cannonicala - tak mam gwarancje supportu.

Jedyne co mnie sklania do 7.04 to "graficzne narzędzie do montowania dysków" ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.