
Nati7 [ Legionista ]
Mam problem!!!!!!!!!!
Jak gram w Simsy 2 to mi gaśnie gra co to może znaczyć? czy by karta graficzna nie pasowała?
yasiu [ Generaďż˝ ]
prąd wyłączają? monitor ci pada?
Aceofbase [ El Mariachi ]
ze w poludniowym Uzbekistanie raptownie rosnie podaz na ceramiczne, recznie robione doniczki
mirencjum [ operator kursora ]
Może spróbuj zmniejszyć opcje wyświetlania grafiki. W grze są opcje, wybierasz grafika i tam daj na minimum co tam jest do ustawiania.
Adam50000 [ Konsul ]
A jaką masz kartę graficzną Nati?
yasiu [ Generaďż˝ ]
mirencjum - jak ty to sobie przetłumaczyłeś??? :))
zresztą według mojej interpretacji udaje mu się grać, tylko w trakcie go wywala, jakiegoś black screena robi...
Joshua1990 [ Konsul ]
yasiu, to dziewucha jest :)
Bekam_xD [ Pretorianin ]
karta graficzna