GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem!!!!!!!!!!

02.02.2007
11:51
smile
[1]

Nati7 [ Legionista ]

Mam problem!!!!!!!!!!

Jak gram w Simsy 2 to mi gaśnie gra co to może znaczyć? czy by karta graficzna nie pasowała?

02.02.2007
11:52
[2]

yasiu [ Generaďż˝ ]

prąd wyłączają? monitor ci pada?

02.02.2007
12:00
[3]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ze w poludniowym Uzbekistanie raptownie rosnie podaz na ceramiczne, recznie robione doniczki

02.02.2007
12:04
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Może spróbuj zmniejszyć opcje wyświetlania grafiki. W grze są opcje, wybierasz grafika i tam daj na minimum co tam jest do ustawiania.

02.02.2007
12:09
[5]

Adam50000 [ Konsul ]

A jaką masz kartę graficzną Nati?

02.02.2007
12:17
[6]

yasiu [ Generaďż˝ ]

mirencjum - jak ty to sobie przetłumaczyłeś??? :))

zresztą według mojej interpretacji udaje mu się grać, tylko w trakcie go wywala, jakiegoś black screena robi...

02.02.2007
12:20
[7]

Joshua1990 [ Konsul ]

yasiu, to dziewucha jest :)

02.02.2007
14:36
[8]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

karta graficzna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.