GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor LCD

02.02.2007
11:50
[1]

Patrol_wcg [ Referent ]

Monitor LCD

Witam :) Mam zamiar jeszcze dziś kupić nowy monitor, znalazłem sobie coś takiego
Panel LCD Samsung SyncMaster 971P czarny, DVI, PIVOT . I tu moje pytanie, czy opłaca się (nie znam sie na monitorach) czy jest to dobre ? ... Dzieki :)

02.02.2007
12:01
smile
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Piękny monitorek.

02.02.2007
12:01
smile
[3]

Patrol_wcg [ Referent ]

Mały UP-ik ...

[EDIT] : Widze ze nie był potrzebny :) ... Czyli dobrze trafiłem :)

02.02.2007
12:27
[4]

mikmac [ Senator ]

dobrze trafiles

02.02.2007
12:43
[5]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

Ja mam Flatrona L1919S 19cali co o nim sądzicie??

02.02.2007
12:48
[6]

mikmac [ Senator ]

LG?? jako LCD? w dodatku 19" za 800 PLN i maska TN? LOL
sam sobie odpowiedz..... :/ Jakosc kosztuje - po prostu!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.