Patrol_wcg [ Referent ]
Monitor LCD
Witam :) Mam zamiar jeszcze dziś kupić nowy monitor, znalazłem sobie coś takiego
Panel LCD Samsung SyncMaster 971P czarny, DVI, PIVOT . I tu moje pytanie, czy opłaca się (nie znam sie na monitorach) czy jest to dobre ? ... Dzieki :)

mirencjum [ operator kursora ]
Piękny monitorek.

Patrol_wcg [ Referent ]
Mały UP-ik ...
[EDIT] : Widze ze nie był potrzebny :) ... Czyli dobrze trafiłem :)
mikmac [ Senator ]
dobrze trafiles
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Ja mam Flatrona L1919S 19cali co o nim sądzicie??
mikmac [ Senator ]
LG?? jako LCD? w dodatku 19" za 800 PLN i maska TN? LOL
sam sobie odpowiedz..... :/ Jakosc kosztuje - po prostu!