GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z emotkami

02.02.2007
11:41
smile
[1]

Feagurth [ Centurion ]

Problem z emotkami

Mam taki problemik od pewnego czasu. Mianowicie nie ruszają mi się emotki w konnekcie. Tak się złozyło że przeinstalowywałem ostatnio system i po reinstalce to samo. Nie ruszają się zarówno w konnekcie jak i w GG chociaż wczesniej nie miałem tego problemu. Ktoś wie co to moze być? Z góry dzieki za odpowiedzi.

02.02.2007
11:41
smile
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5966159&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.