
Feagurth [ Centurion ]
Problem z emotkami
Mam taki problemik od pewnego czasu. Mianowicie nie ruszają mi się emotki w konnekcie. Tak się złozyło że przeinstalowywałem ostatnio system i po reinstalce to samo. Nie ruszają się zarówno w konnekcie jak i w GG chociaż wczesniej nie miałem tego problemu. Ktoś wie co to moze być? Z góry dzieki za odpowiedzi.

Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5966159&N=1