GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jestem pożeraczem czasu <.>,...,<.>

02.02.2007
11:27
[1]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

jestem pożeraczem czasu <.>,...,<.>

Dla mnie piątek to "prawiesobota". "prawiesobota" to mój ulubiony dzień tygodnia. Siedząc w pracy w "prawiesobotę" powtrzam sobie, że "jakbyniebyłotojestjużniedziela". "Prawiesobota" jest super, bo oczuwam ją, jakby to była jednym z trzech dni, które obowiązują w moim kalendarzu. Piątek następuje po prawiepiątku. Prawiepiątek tojakby nie było koniec prawieczwartku, odejmując prawiepiątek. Poniedzielnik jest szkaradny, no ale "jakbyniebyłotoprawiewtorek" a od "prawieśrody" do prawie piątku, czyli "jakbyniebyłosoboty" to tylko jeden dzień. nie narzekam na dłużące się życie :D

02.02.2007
11:29
smile
[2]

dolomith [ Generaďż˝ ]

a chociaz dobrze Ci placa w tej robocie ??

02.02.2007
11:31
[3]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

A widziałeś takiego lemura?

02.02.2007
11:31
[4]

Aceofbase [ El Mariachi ]

chyba wlasnie zjadlem przeterminowanego jogurta

02.02.2007
11:32
[5]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

ten lemur mysli o "poponiedziałku"... w niedzielę

02.02.2007
11:34
smile
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

I Ty to wszystko wymyśliłeś będąc w pracy?

02.02.2007
11:35
smile
[7]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

Eeeee.... ale o so hodzi?

A to nie ja jestem wstawiony, a to przepraszam... :P

02.02.2007
11:38
smile
[8]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

02.02.2007
11:39
[9]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

nie nie mirencjum... po pracy doszedłem do wniosku, że czas mi popierdala w "popracy" jak rozlana rtęć. To tylko moja filozofia, którą z czasem stworzyłem (śpię 4 godziny)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.