GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alex Rider-misja Stombreaker

02.02.2007
11:17
smile
[1]

NSDT [ Pretorianin ]

Alex Rider-misja Stombreaker

Czy ktoś z was oglądał w kinie? Czy wiecie czy wyjdzie na DVD? I czy fajny film?
Czytałam książkę,fajna, ale niewiele mówi.

02.02.2007
11:19
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

DVD ma wyjść 15 marca 2007

02.02.2007
11:20
[3]

NSDT [ Pretorianin ]

Aha. Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.