
NSDT [ Pretorianin ]
Alex Rider-misja Stombreaker
Czy ktoś z was oglądał w kinie? Czy wiecie czy wyjdzie na DVD? I czy fajny film?
Czytałam książkę,fajna, ale niewiele mówi.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
DVD ma wyjść 15 marca 2007
NSDT [ Pretorianin ]
Aha. Dzięki