GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech Mx Revolution co o niej myslicie??

02.02.2007
10:34
smile
[1]

Archee [ Pretorianin ]

Logitech Mx Revolution co o niej myslicie??

Zastanawiam sie nad kupnem wyzej wymienionej myszki i interesuja mnie wasze opinie na jej temat??

02.02.2007
10:52
[2]

Archee [ Pretorianin ]

no drodzy forumowicze czekam na komentaze??

02.02.2007
10:58
[3]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Jeżeli szukasz myszki do gier, to zainteresuj się innym modelem ze stajni Logitecha. Poza tym cena tego gryzonia jest jest imho zbyt wysoka.

02.02.2007
11:07
[4]

matchaus [ sturmer ]

Pewnie sprawdzi się w graniu, choć osobiście polecam G7, a najlepiej G7 Special Edition.

(nie miałem tutaj dylematu w wyborze - gram, więc wybór padł na G7 SE)

02.02.2007
11:13
smile
[5]

wacek666 [ ]

wg. mnie za wysoka cena i troche nie nadjae sie do grania.lepiej wziac sprawdzona MX518.sam mam i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla.

02.02.2007
11:34
smile
[6]

piotr07 [ Konsul ]

Ja posiadam Logitech G3 i nie narzekam :) Jezeli potrzebujesz do grania to z czystym sumieniem ci ja polecam.

02.02.2007
11:38
[7]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Właśnie ją mam i powiem że fajna. Jeździ po wszystkim (spodnie, książka, biurko bez podstawki), ma fajną "inteligentną" rolkę która przy dłuższym dokumencie robi się taka lekka że sama się kręci jakby nie podlegała grawitacji. Bardzo fajna.


Edit: Ładuje ją godzinę i ma pełny akumulator (starcza mi na 3-4 dni intensywnego grania)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.