GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który Helikopter PROSZE pomocy

02.02.2007
10:27
[1]

castortray [ Legionista ]

Który Helikopter PROSZE pomocy

Witam wszystkich
Mam mały problem bo chce kupic synowi helikopter na urodziny i zastanawiam sie pomiedzy tymi dwoma:

a


ktory wedlug was jest lepszy?
Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
Pozdrawiam

02.02.2007
10:30
[2]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Ten drugi (z allegro) jest wg. mnie o wiele lepszy, bo ma duzo wiekszy zasieg (100, a nie 10 metrow) i lata 15 minut (a nie 10).

02.02.2007
10:31
[3]

berentzen [ Konsul ]

z allegro

02.02.2007
10:32
smile
[4]

stanson [ Szeryf ]

Do czego to doszło, żeby dzieciom na urodziny helikopter kupować!

02.02.2007
10:33
smile
[5]

MR.MANIAK [ Senator ]

Drugi

02.02.2007
11:59
smile
[6]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Ten by mu się spodobał z pewnością.

02.02.2007
12:14
smile
[7]

YogiYogi [ Konsul ]

Ten z allegro - drugi.
Ten pierwszy to najtansza chinszczyzna.
Miej swiadomosc ze to tak ladnie i tak nie wyglada - "obudowa z panki" oznacza chamski styropian a w najlepszym wypadku pianke jaka sie uzywa do zabawek do plywania na basenie.

W dodatku taki helikopterek jak ten pierwszy, zamiast baterii ma jakies male g.wno i wystarcza tylko na doslownie kilka minut podrygiwania do gory.

02.02.2007
12:44
[8]

matchaus [ sturmer ]

Dużo ciekawsze jest to UFO z pierwszego sklepu:



A jeśli już szaleć, to...

;o)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.