
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Igrek Er
Polecam. Dobry kawalek!

berentzen [ Konsul ]
hehe niezle :)

Scatterhead [ łapaj dzień ]
buahahahahhaahha chyba najgorszy amatorski kawalek ktory kiedykolwiek słyszałem.
a po teledysku PADŁEM
MR.MANIAK [ Senator ]
Jakieś takie nudne. Szybko wyłączyłem

Volk [ Generaďż˝ ]
Polecam tego rapera po tacie psychopacie, mistrz :D:D:D:D

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
coś nie wpada w ucho :| i troche biedne
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
mrEdDi -----> Wiesz co do ironia? :) Bo wnioskuje ze pierwszy post w watku wziales na powazne.