GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

słyszeliście o Jacku i Agatce ?

02.02.2007
10:10
[1]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

słyszeliście o Jacku i Agatce ?

To bardzo stara bajeczka. Nie mogę jej nigdzie znaleźć...

02.02.2007
10:12
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

02.02.2007
10:21
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja to oglądałem. Ptysia i Balbinkę też.

02.02.2007
10:41
[4]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

taaaa Jacek i Agatka poznali sie w szkole. Ona byla dobra z matmy a on pil jabole...:)

Klasyk BigCyca :D

02.02.2007
15:40
smile
[5]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Karl_o - Dokładnie :D

Pani z matmy powiedziała ćwicz z nim geometrię Poćwiczyli na tapczanie linie równoległe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.