Jotkichłopak [ ancymonek ]
słyszeliście o Jacku i Agatce ?
To bardzo stara bajeczka. Nie mogę jej nigdzie znaleźć...
wysia [ Generaďż˝ ]
mirencjum [ operator kursora ]
Ja to oglądałem. Ptysia i Balbinkę też.
Karl_o [ APOCALYPSE ]
taaaa Jacek i Agatka poznali sie w szkole. Ona byla dobra z matmy a on pil jabole...:)
Klasyk BigCyca :D

Tristan9 [ Generaďż˝ ]
Karl_o - Dokładnie :D
Pani z matmy powiedziała ćwicz z nim geometrię Poćwiczyli na tapczanie linie równoległe