robi74 [ Centurion ]
Nokia 6280 - motywy
Witam
Może wiecie skąd sciągnąćdarmowe motywy, dzwnki, aplikacje do Noki 6280 ??
berentzen [ Konsul ]
a w google szukales?
robi74 [ Centurion ]
szukałem ale nic ciekawego nie było

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Polecam ci serwer:
JA mam nokie n70 i sciagnalem tam duzo rzeczy na telefony serii 60. Dzwonki,filmy,tapety,wygaszacze,tematy,gry,aplikacje ....
Niestety trzeba sie zalogowac