halohalohalo [ Konsul ]
Jak myslicie czy wygramy z Niemcami?
Moim skromnym zdaniem mamy wielkie szanse żeby wygrać z Niemcami.Mamy dobrą drużyne
sajes [ Hala Madryt !! ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5982087&N=1
halohalohalo [ Konsul ]
sorry nie popatrzyłem