mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Porzadek w menu kontekstowym
Poinstalowalem sobie troche softu - niestety programy te na chama wpychaja sie do menu kontekstowego. W opcjach wspomnianych programow nie ma jak tego wywalic - wiec pytanie gdzie w rejestrze szukac tego by sobie ladnie menu kontekstowe posprzatac.
Z gory dziekuje za pomoc.
Wormsek [ Pretorianin ]
Pytanie laickie :P Co to jest menu kontekstowe? :>
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Wormsek ---------> kliknij prawym klawiszem na pulpicie, to się pojawi.
wysia [ Generaďż˝ ]
Wormsek [ Pretorianin ]
A lol to nawet nie wiedziałem, że to się tak nazywa :P
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Wormsek: ROTFL :)
wysia - lookam
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
a jakis program ktory by mogl pomoc - moze ktos widzial/ma/slyszal ?
mirencjum [ operator kursora ]
Przed wprowadzaniem zmian w rejestrze systemu Windows, warto wcześniej wykonać jego kopię zapasową.

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
a moze jednak zna ktos jakis program :>
mirencjum [ operator kursora ]
Może takie cudo?