GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porzadek w menu kontekstowym

02.02.2007
09:51
[1]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Porzadek w menu kontekstowym

Poinstalowalem sobie troche softu - niestety programy te na chama wpychaja sie do menu kontekstowego. W opcjach wspomnianych programow nie ma jak tego wywalic - wiec pytanie gdzie w rejestrze szukac tego by sobie ladnie menu kontekstowe posprzatac.

Z gory dziekuje za pomoc.

02.02.2007
09:55
[2]

Wormsek [ Pretorianin ]

Pytanie laickie :P Co to jest menu kontekstowe? :>

02.02.2007
09:56
[3]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Wormsek ---------> kliknij prawym klawiszem na pulpicie, to się pojawi.

02.02.2007
09:57
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]



02.02.2007
09:58
[5]

Wormsek [ Pretorianin ]

A lol to nawet nie wiedziałem, że to się tak nazywa :P

02.02.2007
09:59
[6]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Wormsek: ROTFL :)

wysia - lookam

02.02.2007
10:00
[7]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

a jakis program ktory by mogl pomoc - moze ktos widzial/ma/slyszal ?

02.02.2007
10:01
[8]

mirencjum [ operator kursora ]



Przed wprowadzaniem zmian w rejestrze systemu Windows, warto wcześniej wykonać jego kopię zapasową.

02.02.2007
10:39
smile
[9]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

a moze jednak zna ktos jakis program :>

02.02.2007
10:52
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Może takie cudo?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.