GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór... trudna sprawa :)

02.02.2007
09:47
smile
[1]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Wybór... trudna sprawa :)

Witam.

Chciałem zasięgnąć informacji na temat odtwarzacza DVD - chodzi mi o sprzęt tani a funkcjonalny czyli taki, który odczyta wszystko prócz płyt chodnikowych :)
Wiem, że gdy coś jest do wszystkiego to z zasady jest do niczego, ale pal licho - a wracając do sprawy słyszałem o produkcie "pod tytułem" MANTA, ponoć sprzęt daje radę wszystkiemu :)

Proszę o wszelkie opinie, dziękuję i pozdrawiam.

02.02.2007
09:49
[2]

Zgred [ WREDNY ]

Mam MANTA EMPEROR IV i bardzo sobie chwalę.

02.02.2007
09:51
[3]

matchaus [ sturmer ]

Polecam MPEG-4 Bellwood 301 USB (czarny lub srebrny)
IMHO lepiej wygląda od Manty, a możliwości ma te same.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.