
Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Wybór... trudna sprawa :)
Witam.
Chciałem zasięgnąć informacji na temat odtwarzacza DVD - chodzi mi o sprzęt tani a funkcjonalny czyli taki, który odczyta wszystko prócz płyt chodnikowych :)
Wiem, że gdy coś jest do wszystkiego to z zasady jest do niczego, ale pal licho - a wracając do sprawy słyszałem o produkcie "pod tytułem" MANTA, ponoć sprzęt daje radę wszystkiemu :)
Proszę o wszelkie opinie, dziękuję i pozdrawiam.
Zgred [ WREDNY ]
Mam MANTA EMPEROR IV i bardzo sobie chwalę.
matchaus [ sturmer ]
Polecam MPEG-4 Bellwood 301 USB (czarny lub srebrny)
IMHO lepiej wygląda od Manty, a możliwości ma te same.