GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z nadpalaniem płyt oraz kasowania nośnika RW

02.02.2007
09:33
[1]

Azazell3 [ C.O.P ]

Problem z nadpalaniem płyt oraz kasowania nośnika RW

Mam dziwny problem ..

Nie mogę nadpalać płyt wielosesyjnych lub nawet kasować nośnika RW a mam dwie nagrywarki jedna to:
Liteon stara i nowa LG i na obydwóch jest to samo .. to jest bardzo dziwne..

dziwne jest to , że miałem 2 formaty i za każdym razem jak mija po formacie i świeżutkim windowsie jakieś 2-4 tygodnie to znów nagle nie mogę nadpalać bo wyskakuje błąd "pisze że jakbym włożył nie odpowiednik nośnik do napędów" ale przecież wszystko działa u znajomego i u innych osób więc płyty muszą być dobre! bo testowałem to na 3 plytach
1 płyta to Verbatim DVD RW , 2 i 3 to nagrane programy z otwartymi wielosesjami ..

Co jeszcze jest dziwnego, mam drugi system operacyjny Viste i na nim wszystko działa ! i mogę nadpalać i wszystko gra... a w XP nie mogę ...

Mam wrażenie, że to powoduje jakiś program którego może zainstalowałem ? to jest naprawdę dziwne ..
Napędy w 100% są sprawne i Płyty tez !! a kabellki i podłączenia tasmą w 100% dobrze podpięte ..

ma ktoś z was jakiegoś pomysła ?? bo nie chce znów robić formatu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.