GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Miss America - słaby produkt eksportowy ;->

02.02.2007
09:33
smile
[1]

Ward [ Senator ]

Miss America - słaby produkt eksportowy ;->

szukajac nowinek z ulubionego przez nas kraju , znalazłem zdjecia z wyborów ostatnich miss

coca-cola , hamburgery , reality show , kino made in america podbijają świat - ale urodą raczej nie grzeszą amerykanki
jeśli to jest najładniejsza amerykanka , to jak wygladają te trochę brzydsze ?

02.02.2007
09:34
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Ciało dwudziestki, twarz trzydziestki:)

02.02.2007
09:35
[3]

mikmac [ Senator ]

z tylu liceum, z przodu muzeum... :/

02.02.2007
09:35
[4]

Wormsek [ Pretorianin ]

Przecież ogólnie wiadomo, że Polki są najładniejsze :P

02.02.2007
09:36
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

A czego jej brakuje ?

02.02.2007
09:36
[6]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

U nas tez chyba ostatnio wybrali taka miss,ze codziennie jak ide do sklepu po bulki to widze ladniejsze dziewczyny.

02.02.2007
09:37
[7]

Aniek [ Mr Devil ]

Brzydka :P Nie umywa się nawet do mojej kobiety ^_^

02.02.2007
09:38
smile
[8]

Caine [ Książę Amberu ]

Przecież to ciałko to wzorzec typowej pszenicznej Jankeski.... a morda starej lisicy to skutek swobodnego stylu życia, coś o tym wiem.

02.02.2007
09:38
[9]

Ward [ Senator ]

kiecka z falbankami - nie miała bidula czegoś lepszego do naciągnięcia na szerokie bary i masywny kufer ?

wygląda jak tancerka z tandetnego klipu disco z lat osiemdziesiątych

02.02.2007
09:38
[10]

stanson [ Szeryf ]

mirencjum --> niczego i jest bardzo ładną kobietą, ale jeśli to ma być najpiękniejsza kobieta w USA to ja postoję.

A co fakt to fakt, że Polki są najpiękniejsze na świecie!

A tak poza tym to śmiejemy się z tych Missek nie mając pojęcia jakie skomplikowane są tak naprawdę kryteria wyboru. Akurat twarz to najmniejszy szczegół.

02.02.2007
09:39
[11]

Jeckyl [ Rekrut ]

Nie jest aż tak zła, dajcie spokój. Fakt są ładniejsze, ale śmiać mi się chce jak 15 latkowie którzy takiej laski to nawet nie tknęli wypowiadają się o jej brzydocie :/

02.02.2007
09:44
smile
[12]

Ward [ Senator ]

Jeckyl - haa-haa
gusta są różne ale mi się chce śmiać jak ktoś widząc kolubrynę po solaruim z romboidalną twarzą , sieczką na głowie , grubymi łydami i udami , małymi stópkami wciśniętymi w złote buciki mówi że to cudowna kobieta

02.02.2007
09:47
[13]

Jeckyl [ Rekrut ]

Ward--> Napisałem:
Nie jest aż tak zła,

gusta są różne ale mi się chce śmiać jak ktoś widząc kolubrynę po solaruim z romboidalną twarzą , sieczką na głowie , grubymi łydami i udami , małymi stópkami wciśniętymi w złote buciki mówi że to cudowna kobieta
Ja się nią nie zachwycam.

02.02.2007
09:48
[14]

stanson [ Szeryf ]

Ward -->
Coś czuję, że inaczej byś śpiewał jakby taka kolubryna miała ochotę Ci zrobić dobrze :P

02.02.2007
09:52
[15]

hohner111 [ TransAm ]

miss america za 10 lat ;D

02.02.2007
09:53
[16]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ward ---> Ty chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę ze znaczenia takich słów jak koluibryna, gruby, romboidalny itp.

02.02.2007
10:01
smile
[17]

Ward [ Senator ]

Stanson - kto wie , ale mało kto by chyba takiej ''cud dziewicy'' dogodził (finansowo:->);->
ale raczej bym się nie skusił , nie mój typ urody , podobają mi się takie wychowane na owsiance nie hamburgerach i frytkach ;->

jednak że jest koszmarnie brzydka nie możemy mówić , dwie ręce , dwie nogi , biust ma , płaski brzuch – jest po prostu ledwo przeciętną blondynką

ale płakać się chce ze śmiechu kiedy pomyśleć że w 300 milionowym kraju nie było ładniejszej kobiety i jurorów z lepszym gustem
pamiętacie rodzinę bundych ? kelly była wzorem szlampiary , mocno wymalowana blondyna o wulgarnej urodzie -a tu się okazuje , że to już nie powód do żartów tylko , to ameryka właśnie ;->

Cainoor - nie wiem , no skąd ;->

02.02.2007
10:05
smile
[18]

TzymischePL [ Legend ]

Oto miss polski 2005, najpiekniejsza polka...

02.02.2007
10:07
smile
[19]

Da_Mastah [ Elite ]

Ward:

"ale raczej bym się nie skusił"

Wolisz chłopców?

"ale płakać się chce ze śmiechu kiedy pomyśleć że w 300 milionowym kraju nie było ładniejszej kobiety"

Przecież tam są sami imigranci, to spośród kogo mają wybierać? :-))) Rdzenni Amerykanie już prawie do reszty wymarli ;-)))

02.02.2007
10:08
smile
[20]

eJay [ Gladiator ]

Da_Mastah----->Myslę, że jakaś ładna Indianka jeszcze by się znalazła:D

02.02.2007
10:10
smile
[21]

Ward [ Senator ]

Da_Mastah - mając do wyboru miss america 2007 i Da_Mastaha , wiesz co bym wybrał bez zastanowienia ;->

02.02.2007
10:14
[22]

Da_Mastah [ Elite ]

eJay:

"Myslę, że jakaś ładna Indianka jeszcze by się znalazła:D"

Pewnie by się znalazła, ale warunkiem jest przystąpienie do konkursu :-)) Może mają niską samoocenę? :-))

Ward:

"mając do wyboru miss america 2007 i Da_Mastaha , wiesz co bym wybrał bez zastanowienia ;->"

Łudzę się, że jednak Miss America 2007.

02.02.2007
10:15
[23]

kastore [ Troll Slayer ]

Chyba już wolałbym Miss Ameryki niż obecnie nam panującą Miss Polonia.

02.02.2007
10:15
smile
[24]

Piotrus1pan [ Senator ]

hohner111 ------------> podoba ci się ta miss :P .

02.02.2007
10:17
smile
[25]

TzymischePL [ Legend ]

kastore ===> heheh. No ale w koncu polki sa najpiekniesze... wolabym nie widziec tych innych skoro to jest miss Polski.. heheh ;)

02.02.2007
10:20
[26]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ward ---> Jeżeli jej ciało uważasz za przeciętne, to zazdorszcze okolicy w jakiej mieszkasz.

02.02.2007
10:23
[27]

kastore [ Troll Slayer ]

Tzymishe --> akurat druga vice była imho bardzo ładna, obok porównanie. Ale o gustach tridno dyskutować.

02.02.2007
10:25
smile
[28]

TzymischePL [ Legend ]

kastore ===> to byla ironia... Zaklad ze na wyborach miss america znalazlo by sie pare fajnych lasek?

02.02.2007
10:30
smile
[29]

Caine [ Książę Amberu ]

kastore: ja tam nie wybrzydzam. Miss Polski, pierwszą wicemiss, drugą, a jak by zgasło światło to nawet Miss USA bym chętnie ....

02.02.2007
10:34
[30]

Jeckyl [ Rekrut ]

Powiem tak. Miałem swego czasu, a dokładnie w 2005 roku, tę nieprzyjemność pracy przy organizacji półfinałów i finału Miss Polski (nie Polonii). I zawsze ale to zawsze wygrywały te panny które "okazywały" więcej wdzięków jurorom podczas przygotowań do imprezy :/

02.02.2007
10:34
[31]

stanson [ Szeryf ]

Cainoor --> w takim razie jakby zgasło światło to ja bym spierda..ł, nie wiadomo co by Ci jeszcze do głowy przyszło :P

02.02.2007
10:39
smile
[32]

Ward [ Senator ]

Da_Mastah - łudzisz się ;->
Cainnor - uważam że jest przeciętna , ale tym ''przeciętna'' dużo jej urodzie dodałem z tego powodu by nieurazić za mocno kogoś gustu
moim zdaniem jest brzydką , masywną , sztuczną blondynką , uprzedzając dowcipne pytanie - tak , znam blisko piękne i całkowite przeciwieństwo tej ''miss'' , hee-hee

w tej sprawie nie wiem co jest gorsze - uroda amerykańskich kobiet , czy gust jurorów
przecież to wybory najpiękniejszej kobiety w USA a nie w księstwie Liechtenstein, można by pomyśleć że tam jest z czego wybrać autentycznie piękną dziewczynę , bo mieszka tam 300 milionów ludzi a nie 30 tysiecy - jednak można się pomylić , gęstość zaludnienia nie ma znaczenia
;->

02.02.2007
10:44
smile
[33]

Caine [ Książę Amberu ]

stanson:> chyba piłeś do mnie :) I wiesz co Ci powiem? Z tobą to nawet strach wchodzić do pokoju z włącznikiem :P

spoiler start
Tu miałem zarzucić zdjęcie któregoś Twojego podboju, ale się zlitowałem
spoiler stop

02.02.2007
10:58
smile
[34]

stanson [ Szeryf ]

Caine --> fakt, do było Ciebie :)

spoiler start
i dzięki, że się zlitowałeś :P
spoiler stop

02.02.2007
11:02
[35]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Jak dla mnie wybory miss są słabym wyznacznikiem urody kobiet w danym kraju.
Na te 85 milionów ludzi w Niemczech może znajdą jedną boską dziewczynę, która zajdzie wysoko np. w konkursie miss universe, ale co z tego skoro w całej Almanii 99,9% lasek to Bazyle nie z tej planety:P Więc wg mnie zdanie "jeśli to jest najładniejsza amerykanka , to jak wygladają te trochę brzydsze" jest niezbyt trafione.

Co do samej miss ameryki. Z twarzy lipa. Już ja znam dziewczyny z ładniejszymi buziami. Tylko nie mają tych 180 cm wzrostu. I dobrze:D

02.02.2007
11:28
[36]

Mortan [ ]

Bzudra, na zadupiu w Stanach ciezko o ładna dziewczyne, bo same grube sa. Ale w duzych miastach jest zupelnie co innego, w NY ciezko spotkac jakąs brzydka :)

02.02.2007
11:37
[37]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Z trochę innej beczki...
Pamiętam jak parę lat temu oglądałem wybory Miss America i jedno, co mnie uderzyło - te cholernie sztuczne uśmiechy. U niektórych wygląda to tak, jakby połowę głowy zajmowały zęby i dziąsła. Gdzie one się tego nauczyły? Przecież to wygląda jak zjazd potworów z Loch Ness, a nie wybory miss.
Wyglądało to dokładnie jak na szóstym zdjęciu z tego wątku. Tylko zwielokrotnione do tego stopnia, że aż oczy bolały od patrzenia.

02.02.2007
12:01
[38]

Trael [ 24th MEU ]

Mephistopheles----> O tym samym miałem napisać. Dla mnie to wgyląda jak ktoś by im rękę próbował ukręcić a one w tym samym momencie starają się śmiać. No, ale widocznie tak się "uśmiechać" jest trendy....

02.02.2007
12:08
smile
[39]

Ward [ Senator ]

patrzcie jakie konkurentki miała miss america w oklahomie , jurorzy nie mieli wyjścia , musieli wybrać właśnie ja bo pozostałe były jeszcze ''śliczniejsze''

może to są jakieś ''specjalne'' wybory? ilość kobylastych twarzy zastanawia ;->

02.02.2007
12:10
smile
[40]

Trael [ 24th MEU ]

Albo ja mam schizofremię albo one wszystkie podobne do siebie :)

02.02.2007
12:13
[41]

kastore [ Troll Slayer ]

Wszystkie wyszły spod igły jednego chirurga plastycznego. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.