
Ward [ Senator ]
Miss America - słaby produkt eksportowy ;->
szukajac nowinek z ulubionego przez nas kraju , znalazłem zdjecia z wyborów ostatnich miss
coca-cola , hamburgery , reality show , kino made in america podbijają świat - ale urodą raczej nie grzeszą amerykanki
jeśli to jest najładniejsza amerykanka , to jak wygladają te trochę brzydsze ?

eJay [ Gladiator ]
Ciało dwudziestki, twarz trzydziestki:)
mikmac [ Senator ]
z tylu liceum, z przodu muzeum... :/
Wormsek [ Pretorianin ]
Przecież ogólnie wiadomo, że Polki są najładniejsze :P
mirencjum [ operator kursora ]
A czego jej brakuje ?
Loiosh [ Generaďż˝ ]
U nas tez chyba ostatnio wybrali taka miss,ze codziennie jak ide do sklepu po bulki to widze ladniejsze dziewczyny.
Aniek [ Mr Devil ]
Brzydka :P Nie umywa się nawet do mojej kobiety ^_^

Caine [ Książę Amberu ]
Przecież to ciałko to wzorzec typowej pszenicznej Jankeski.... a morda starej lisicy to skutek swobodnego stylu życia, coś o tym wiem.
Ward [ Senator ]
kiecka z falbankami - nie miała bidula czegoś lepszego do naciągnięcia na szerokie bary i masywny kufer ?
wygląda jak tancerka z tandetnego klipu disco z lat osiemdziesiątych
stanson [ Szeryf ]
mirencjum --> niczego i jest bardzo ładną kobietą, ale jeśli to ma być najpiękniejsza kobieta w USA to ja postoję.
A co fakt to fakt, że Polki są najpiękniejsze na świecie!
A tak poza tym to śmiejemy się z tych Missek nie mając pojęcia jakie skomplikowane są tak naprawdę kryteria wyboru. Akurat twarz to najmniejszy szczegół.
Jeckyl [ Rekrut ]
Nie jest aż tak zła, dajcie spokój. Fakt są ładniejsze, ale śmiać mi się chce jak 15 latkowie którzy takiej laski to nawet nie tknęli wypowiadają się o jej brzydocie :/

Ward [ Senator ]
Jeckyl - haa-haa
gusta są różne ale mi się chce śmiać jak ktoś widząc kolubrynę po solaruim z romboidalną twarzą , sieczką na głowie , grubymi łydami i udami , małymi stópkami wciśniętymi w złote buciki mówi że to cudowna kobieta
Jeckyl [ Rekrut ]
Ward--> Napisałem:
Nie jest aż tak zła,
gusta są różne ale mi się chce śmiać jak ktoś widząc kolubrynę po solaruim z romboidalną twarzą , sieczką na głowie , grubymi łydami i udami , małymi stópkami wciśniętymi w złote buciki mówi że to cudowna kobieta
Ja się nią nie zachwycam.
stanson [ Szeryf ]
Ward -->
Coś czuję, że inaczej byś śpiewał jakby taka kolubryna miała ochotę Ci zrobić dobrze :P
hohner111 [ TransAm ]
miss america za 10 lat ;D
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ward ---> Ty chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę ze znaczenia takich słów jak koluibryna, gruby, romboidalny itp.

Ward [ Senator ]
Stanson - kto wie , ale mało kto by chyba takiej ''cud dziewicy'' dogodził (finansowo:->);->
ale raczej bym się nie skusił , nie mój typ urody , podobają mi się takie wychowane na owsiance nie hamburgerach i frytkach ;->
jednak że jest koszmarnie brzydka nie możemy mówić , dwie ręce , dwie nogi , biust ma , płaski brzuch – jest po prostu ledwo przeciętną blondynką
ale płakać się chce ze śmiechu kiedy pomyśleć że w 300 milionowym kraju nie było ładniejszej kobiety i jurorów z lepszym gustem
pamiętacie rodzinę bundych ? kelly była wzorem szlampiary , mocno wymalowana blondyna o wulgarnej urodzie -a tu się okazuje , że to już nie powód do żartów tylko , to ameryka właśnie ;->
Cainoor - nie wiem , no skąd ;->

TzymischePL [ Legend ]
Oto miss polski 2005, najpiekniejsza polka...

Da_Mastah [ Elite ]
Ward:
"ale raczej bym się nie skusił"
Wolisz chłopców?
"ale płakać się chce ze śmiechu kiedy pomyśleć że w 300 milionowym kraju nie było ładniejszej kobiety"
Przecież tam są sami imigranci, to spośród kogo mają wybierać? :-))) Rdzenni Amerykanie już prawie do reszty wymarli ;-)))

eJay [ Gladiator ]
Da_Mastah----->Myslę, że jakaś ładna Indianka jeszcze by się znalazła:D

Ward [ Senator ]
Da_Mastah - mając do wyboru miss america 2007 i Da_Mastaha , wiesz co bym wybrał bez zastanowienia ;->
Da_Mastah [ Elite ]
eJay:
"Myslę, że jakaś ładna Indianka jeszcze by się znalazła:D"
Pewnie by się znalazła, ale warunkiem jest przystąpienie do konkursu :-)) Może mają niską samoocenę? :-))
Ward:
"mając do wyboru miss america 2007 i Da_Mastaha , wiesz co bym wybrał bez zastanowienia ;->"
Łudzę się, że jednak Miss America 2007.
kastore [ Troll Slayer ]
Chyba już wolałbym Miss Ameryki niż obecnie nam panującą Miss Polonia.

Piotrus1pan [ Senator ]
hohner111 ------------> podoba ci się ta miss :P .

TzymischePL [ Legend ]
kastore ===> heheh. No ale w koncu polki sa najpiekniesze... wolabym nie widziec tych innych skoro to jest miss Polski.. heheh ;)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ward ---> Jeżeli jej ciało uważasz za przeciętne, to zazdorszcze okolicy w jakiej mieszkasz.
kastore [ Troll Slayer ]
Tzymishe --> akurat druga vice była imho bardzo ładna, obok porównanie. Ale o gustach tridno dyskutować.

TzymischePL [ Legend ]
kastore ===> to byla ironia... Zaklad ze na wyborach miss america znalazlo by sie pare fajnych lasek?

Caine [ Książę Amberu ]
kastore: ja tam nie wybrzydzam. Miss Polski, pierwszą wicemiss, drugą, a jak by zgasło światło to nawet Miss USA bym chętnie ....
Jeckyl [ Rekrut ]
Powiem tak. Miałem swego czasu, a dokładnie w 2005 roku, tę nieprzyjemność pracy przy organizacji półfinałów i finału Miss Polski (nie Polonii). I zawsze ale to zawsze wygrywały te panny które "okazywały" więcej wdzięków jurorom podczas przygotowań do imprezy :/
stanson [ Szeryf ]
Cainoor --> w takim razie jakby zgasło światło to ja bym spierda..ł, nie wiadomo co by Ci jeszcze do głowy przyszło :P

Ward [ Senator ]
Da_Mastah - łudzisz się ;->
Cainnor - uważam że jest przeciętna , ale tym ''przeciętna'' dużo jej urodzie dodałem z tego powodu by nieurazić za mocno kogoś gustu
moim zdaniem jest brzydką , masywną , sztuczną blondynką , uprzedzając dowcipne pytanie - tak , znam blisko piękne i całkowite przeciwieństwo tej ''miss'' , hee-hee
w tej sprawie nie wiem co jest gorsze - uroda amerykańskich kobiet , czy gust jurorów
przecież to wybory najpiękniejszej kobiety w USA a nie w księstwie Liechtenstein, można by pomyśleć że tam jest z czego wybrać autentycznie piękną dziewczynę , bo mieszka tam 300 milionów ludzi a nie 30 tysiecy - jednak można się pomylić , gęstość zaludnienia nie ma znaczenia
;->

Caine [ Książę Amberu ]
stanson:> chyba piłeś do mnie :) I wiesz co Ci powiem? Z tobą to nawet strach wchodzić do pokoju z włącznikiem :P

stanson [ Szeryf ]
Caine --> fakt, do było Ciebie :)
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Jak dla mnie wybory miss są słabym wyznacznikiem urody kobiet w danym kraju.
Na te 85 milionów ludzi w Niemczech może znajdą jedną boską dziewczynę, która zajdzie wysoko np. w konkursie miss universe, ale co z tego skoro w całej Almanii 99,9% lasek to Bazyle nie z tej planety:P Więc wg mnie zdanie "jeśli to jest najładniejsza amerykanka , to jak wygladają te trochę brzydsze" jest niezbyt trafione.
Co do samej miss ameryki. Z twarzy lipa. Już ja znam dziewczyny z ładniejszymi buziami. Tylko nie mają tych 180 cm wzrostu. I dobrze:D
Mortan [ ]
Bzudra, na zadupiu w Stanach ciezko o ładna dziewczyne, bo same grube sa. Ale w duzych miastach jest zupelnie co innego, w NY ciezko spotkac jakąs brzydka :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Z trochę innej beczki...
Pamiętam jak parę lat temu oglądałem wybory Miss America i jedno, co mnie uderzyło - te cholernie sztuczne uśmiechy. U niektórych wygląda to tak, jakby połowę głowy zajmowały zęby i dziąsła. Gdzie one się tego nauczyły? Przecież to wygląda jak zjazd potworów z Loch Ness, a nie wybory miss.
Wyglądało to dokładnie jak na szóstym zdjęciu z tego wątku. Tylko zwielokrotnione do tego stopnia, że aż oczy bolały od patrzenia.
Trael [ 24th MEU ]
Mephistopheles----> O tym samym miałem napisać. Dla mnie to wgyląda jak ktoś by im rękę próbował ukręcić a one w tym samym momencie starają się śmiać. No, ale widocznie tak się "uśmiechać" jest trendy....

Ward [ Senator ]
patrzcie jakie konkurentki miała miss america w oklahomie , jurorzy nie mieli wyjścia , musieli wybrać właśnie ja bo pozostałe były jeszcze ''śliczniejsze''
może to są jakieś ''specjalne'' wybory? ilość kobylastych twarzy zastanawia ;->

Trael [ 24th MEU ]
Albo ja mam schizofremię albo one wszystkie podobne do siebie :)
kastore [ Troll Slayer ]
Wszystkie wyszły spod igły jednego chirurga plastycznego. :)